Úvod > Aktuality > West Park v Plzni láká na život na Divokém západě

West Park v Plzni láká na život na Divokém západě

Vydáno 17. května 2018 Zážitky
Celodenní program věnovaný pracím typickým pro divoký západ proběhne v sobotu 19. května v živém muzeu amerického západu West Park Plzeň. Bude se tu totiž rýžovat zlato! Akce O zlatý nuget je určena především rodinám s dětmi.
Ještě nemáte plán na sobotu 19. května 2018? Chcete zažít nefalšovanou zlatou horečku? Tak neváhejte a přijeďte do West Parku! Je pro vás připravena spousta zábavy, her a dovedností z Divokého západu.

Nahlédnete zde do nezkreslené historie osidlování amerického západu. Stanete se na chvíli indiánem, kovbojem nebo zlatokopem a vyzkoušíte si život dobových obyvatel Divokého západu na vlastní kůži! Naučíte se střílet z luku, házet tomahawkem, rýžovat zlato, lovit mustangy nebo házet lasem. Můžete se stát pomocníkem zdejšího šerifa a vyfotit se s ním v jeho voze nebo ochutnat speciality Divokého západu.

Rýžování zlataHlavním bodem programu pak bude velká rodinná soutěž v rýžování zlata "O zlatý nuget West Parku"! Pro vítěze jsou připravené hodnotné ceny! Na návštěvu láká také muzejní expozice obohacená o celou řadu autentických exponátů dovezených z USA a spoustu zábavných aktivit. Komentované prohlídky muzea proběhnou ve 12:00, 14:00 a 16:00 hodin.
 
West Park se nachází v přírodním prostředí na okraji Plzně a jeho poloha tak umožňuje velice snadnou dostupnost. Protože je vzdálen jen několik stovek metrů od plzeňské ZOO, nabízí se ideální možnost navštívit obě místa.
West Park v Plzni - muzeum amerického západu

West Park v Plzni - muzeum amerického západu

Vraťte se o 150 let zpět a zakuste romantiku amerického západu 19. století. West Park v Plzni je určen nejen pro děti, ale je vhodný i k pořádání společenských a firemních akcí.