Úvod > Aktuality > Vyfoťte se se svou láskou v Fotoateliéru Seidel

Vyfoťte se se svou láskou v Fotoateliéru Seidel

Vydáno 4. února 2019 Zážitky
Chcete mít věčnou vzpomínku na vaši lásku? Přijďte se s partnerem vyfotit do Musea Fotoateliér Seidel v Českém Krumlově, který pro vás připravil netradiční valentýnské fotografování! K zapůjčení jsou kostýmy a drobné doplňy, šály, boa, klobouky, dýmky a květiny. Doporučujeme s sebou vzíti společenskou obuv a případné vlastní doplňy či oblečení po prababičkách.
Fotoateliér SedielFotoateliér Seidel v Českém Krumlově dá zamilovaným opět šanci zvěčnit svoji lásku originálním způsobem, a to o víkendu 9. a 10. února 2019 v rámci oslav sv. Valentýna. Byly doby, kdy Fotoateliér Seidel často vítal zamilované dvojice, které si zde na pozadí romantického březového hájku nechávali vyhotovit svou podobenku připomínající krásné chvíle strávené spolu.

Nyní vy i vaše drahá polovička máte příležitost navštívit tento ateliér, který vás přenese do dob minulých a odnést si odsud fotografii pořízenou před stejným pozadím, před kterým se milenci nechávali fotografovat již před sto lety. Utečte z každodenního shonu a všednosti na jedinečné místo, kde budete mít čas jeden pro druhého, do Českého Krumlova. Malebné uličky a skrytá zákoutí středověkého města jsou jako stvořené pro procházky.
 
K fotografování vám v atelieru ochotně zapůjčí dobové módní doplňky, připraveny jsou i čokoládové pralinky, květiny a přípitky šampaňským. S ohledem na omezenou kapacitu ateliéru doporučujeme všem zájemcům včasnou rezervaci.
Museum Fotoateliér Seidel v Českém Krumlově

Museum Fotoateliér Seidel v Českém Krumlově

Jedinečné místo, kde v 19. století vznikla tradice fotografie, místo, kde se zastavil čas. Odborníci i laici se mohou seznámit s unikátním fotografickým dílem Josefa Seidla a jeho syna Františka, které čítá téměř 140 tisíc skleněných desek i celuloidových negativů.