Úvod > Aktuality > Večerní prohlídky v zoo Děčín začínají už zítra!

Večerní prohlídky v zoo Děčín začínají už zítra!

Vydáno 12. července 2018 Příroda
Máte chuť prohlédnout si zoologickou zahradu po zavírací době a zjistit tak, jak se chovají zvířata, když zoo není plná návštěvníků? Pak si rozhodně nenechte ujít první z večerních prohlídek, kterou na letošní léto přichystala děčínská zoologická zahrada. Bude se konat už v pátek 13. července.
Zoo Děčín noční prohlídkyPrvní večerní prohlídka děčínské zoo se bude konat již zítra v pátek 13. července a to hned ve dvou časech - od 19:00 a od 20:30 hodin. První termín je vhodný především pro děti, průvodcem po zoo totiž bude oslík Sam (nebo některé z kontaktních zvířátek) a také výklad bude uzpůsoben pro dětského návštěvníka. Druhý termín je pak určen dospělým.

Návštěvníci dostanou možnost vidět chování zvířat v klidném prostředí lesoparku, dozvědí se o nich nejrůznější informace a u některých dokonce i osobní příběhy. V podvečer začíná být většina zvířat aktivní, je tedy velký předpoklad, že návštěvníci uvidí mnoho zajímavého. Na prohlídku doporučujeme vzít si s sebou pevnou obuv a baterku. Počet míst je omezen a je nutné se předem přihlásit (tel. č. 412 531 531). Cena je 130 Kč pro dospělého a 90 Kč pro dítě. Další prohlídky se konají 10. srpna 2018.
Zoo Děčín - jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoo Děčín - jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoologická zahrada v Děčíně chová přibližně 450 kusů zvířat ve více než 150 druzích. Hlavním záměrem je chov vzácných a málo známých druhů zvířat, se kterými se v naší zemi jinde nesetkáme. ZOO patří k menším, ale díky svému umístění v lesním prostředí také k nejkrásnějším zoologickým zahradám v ČR.