Úvod > Aktuality > V Plzni se otevře nová Náplavka na Radbuze

V Plzni se otevře nová Náplavka na Radbuze

Vydáno 10. září 2019 Zážitky
Plzeň leží na soutoku čtyř řek, a tak tu samozřejmě o pobřežní akce a příjemná místa u řeky není nouze. Náplavka v centru města podobná té v Praze tu do nedávna chyběla. Vše se ale změní už v pátek 13. září, kdy se v Plzni otevře nově zrekonstruovaný prostor Náplavky u řeky Radbuzy! Na návštěvníky čeká třídenní program plný dobrého jídla a hudebních vystoupení.
Náplavka RadbuzaSlavnostní otevření plzeňské Náplavky se chystá na pátek a víkend 13. až 15. září 2019 a organizátoři slibují opravdu velkolepý program. Na co se můžete těšit? Nebudou chybět hudební vystoupení, divadlo, program pro děti ani tančírna či festival plný dobrého jídla.

Náplavka ožije už v pátek 13. 9. odpoledne různými hudebními vystoupeními, nicméně vrcholem programu bude bezpochyby další díl přednáškového večera PechaKucha Night, na kterém své umělecké a dobročinné projekty představí desítka inspirativních osobností. Večer doplní ledshow v podání plzeňských Žongleros Ansámbl.
 

Víkendový program pro každého

Radbuza NáplavkaHned od 10 hodin ráno si v sobotu 14. 9. můžete na Náplavce zacvičit jógu pod otevřeným nebem. V 11 hodin pak začne program pro děti. Po obědě vás čeká řada hudebních vystoupení, v 16 hodin se otevře oblíbená tančírna. Večerní hudební program odstartuje v 19 hodin PSH v čele s Vladimírem 518 a zakončí pražská rocková kapela Blacksea.

Dobrá zpráva je, že v neděli 14. 9. nemusíte vařit. Na Náplavce se totiž uskuteční Mini DEPO Street Food Market, kde nebude nouze o speciality z pouličních bister z různých koutů světa. Odpoledne bude patřit pouličním umělcům a slam poetry.  Od 19 hodin vás čeká příjemný hudební zážitek v podání klasického dechového kvinteta Sorgenti Quintett. Program zakončí letní kino. Promítat se bude dokumentární snímek "Forman vs. Forman" o českém režisérovi Miloši Formanovi.

Další aktuality

16.9.
2019
Dny vědy a techniky opět zaplní centrum Plzně

Dny vědy a techniky opět zaplní centrum Plzně

Plzeňsko a Český les | Zážitky
28.8.
2019
Pojďte se přenést do středověku na Zbiroh

Pojďte se přenést do středověku na Zbiroh

Plzeňsko a Český les | Zážitky
26.7.
2019
West Park v Plzni láká na život na Divokém západě

West Park v Plzni láká na život na Divokém západě

Plzeňsko a Český les | Zážitky