Úvod > Aktuality > SázavaFest útočí na všechny generace - ohromí i pobaví

SázavaFest útočí na všechny generace - ohromí i pobaví

Vydáno 26. července 2018 Kultura
A je to tady! Od 26. do 28. července 2018 srpna se rozezní v zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou první tóny 18. ročníku festivalu Sázavafest. A je se opravdu na co těšit! Pořadatelé pro tento rok nachystali nejen spoustu skvělých koncertních show, ale také bohatý doprovodný program.

SázavaFestNa oblíbený festival Sázavafestdo krásného zámeckého lesoparku městečka Světlá nad Sázavou, přijedou špičkové hvězdy nejen kytarové a popové, ale i taneční scény.

Čeká vás více než 80 koncertů českých a zahraničních hvězd na celkem 5 pódiích. Ve čtvrtek (26. 7.) se můžete odpledne těšit na kocert Emmy Smetany, Anny K, Kryštofa nebo Mandrage.

Mezi hlavní hvězdy pátečního dne (27. 7.) bude patřit kapela Jelen, No Name, Miro Žbirka, Mig 21 nebo Rytmus. V sobotu (28. 7.) vystoupí na podiích Sázavafestu Karel Gott s Jitkou Zelenkovou, Vojtěch Dyk & B-Side Band nebo původem Novozélanďan Graham Candy.

Ve Fun zóně nebude chybět zábavný park plný atrakcí pro děti jako je skákací hrad, dětská zóna pro nejmenší, malování na obličej, cukrová vata, palačinky, dobré míchané nápoje, sampling od partnerů.roj: http://www.denik.cz/hudba/letosni-sazavafest-startuje-uz-pristi-ctvrtek-a-nabizi-opravdu-nabity-program-20150724-tipg.htm

Zámek Světlá nad Sázavou

Zámek Světlá nad Sázavou

Poprvé v historii zámek ve Světlé nad Sázavou otevřel své brány veřejnosti. Můžete zde navštívit Expozici historického evropského skla, Expozici historických hodin a zbraní, obrazů a soch, Království panenek a pohádkový okruh Na Sázavě.

Sázavafest 2019

Sázavafest 2019

19. ročník hudebního festivalu Sázavafest se koná 25. – 27. 7. 2019 v zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou.