Úvod > Aktuality > Navštivte festival vína v Táboře: nabídne to nejlepší z Čech, Moravy a zahraničí

Navštivte festival vína v Táboře: nabídne to nejlepší z Čech, Moravy a zahraničí

Vydáno 21. února 2019 Gurmánská turistika
Na obcházení vinných sklepů a výlety do vinic si na začátku března budete muset ještě pár týdnů počkat. Na portálu Kudy z nudy přesto víme o několika místech, kam se stojí za to vypravit – zvlášť pokud máte rádi víno a nejrůznější dobroty k němu. Desátý ročník Táborského festivalu vína začíná už 25. února.
Festival vína v Táboře je nejdelší festival vína a gastronomie v ČRFestival se snaží návštěvníkům nabídnout to nejlepší z Čech, Moravy a zahraničí a zprostředkovat jim setkání se samotnými odborníky na víno a gastronomii z řad nejlepších vinařů, sommelierů a degustátorů ČR. To vše se koná v krásném prostředí historického města Tábora.

I letos bude festival hodně o gastronomii. Dočkáte se mnoha degustací, galavečeří, ani letos nepřijdete o degustace sýrů a vína, ochutnávky zajímavých vín. 
 

V Táboře chystají velkou přehlídku českých vín

Během konce února a první poloviny března nabídne Táborský festival vína téměř pět desítek gastronomických a vinařských akcí na nejrůznějších místech Tábora. Návštěvníci nepřijdou ani o oblíbené festivalové klasiky jako snoubení sýrů a vína, tataráčků a vína, zvěřina a víno či dílčí degustace s vinaři. Program slibuje i několik kulturních událostí.
Zdroj: https://taborsky.denik.cz/zpravy_region/taborsky-festival-vina-zahaji-sverak-s-cimrmany-20171106.html
Hotel Palcát v blízkosti historického centra Tábora

Hotel Palcát v blízkosti historického centra Tábora

Hotel nabízí svým klientům velmi široké možnosti při pořádání konferencí, firemních setkání, veletrhů, team building a jiných společenských akcí. Díky své vybavenosti a velikosti konferenčních a wellness prostor patří hotel Palcát k největším kongresovým centrům v Jihočeském kraji.

Divadlo Oskara Nedbala v Táboře

Divadlo Oskara Nedbala v Táboře

Táborské divadlo je středoevropskou raritou. Má jediné jeviště s dvěma pravoúhle připojenými hledišti. Menší z nich, které se nalézá v historické budově, je určeno pro komorní představení. Tuto neobvyklou podobu budova získala po generální rekonstrukci v 60. letech minulého století.

Jedinečný jihočeský gurmánský zážitek v Hotelu Dvořák v Táboře

Jedinečný jihočeský gurmánský zážitek v Hotelu Dvořák v Táboře

Patříte k milovníkům nevšední gastronomie? Nechcete se spokojit s fádní nabídkou jídel, které nabízí většina restaurací? V restauraci LA CAVE hotelu Dvořák Tábor máte ochutnejte jedinečné degustační menu a vaše chuťové buňky Vám budou vděčné!

Další aktuality

19.5.
2019
Do jihočeských Vodňan se vydejte na tradiční rybí trh s programem

Do jihočeských Vodňan se vydejte na tradiční rybí trh s programem

Jižní Čechy | Gurmánská turistika
2.4.
2019
Nejlepší česká piva se sjedou do Tábora

Nejlepší česká piva se sjedou do Tábora

Jižní Čechy | Gurmánská turistika