Úvod > Aktuality > Na Lipně jsou naprosto ideální podmínky k lyžování

Na Lipně jsou naprosto ideální podmínky k lyžování

Vydáno 11. ledna 2019 Zimní sporty
Na Lipně panují naprosto ideální podmínky pro lyžování. Otevřeno je více než 10 km sjezdových tratí a v provozu jsou všechny čtyřsedačkové lanovky. Na sjezdovkách leží přes 70 cm sněhu. Čeká vás tak lyžování na skvěle upravených sjezdovkách a na čerstvém prašanu. O víkendu si můžete vyzkoušet také jízdu v brankách na měřené trati u Yettiho. Na své si přijdou i běžkaři.
Lyžování LipnoPočasí na Lipně přeje, do Skiareálu Lipno se vrátila ta pravá zima. Nyní si zde užijete bezvadné lyžování, sjezdovky jsou skvěle upravené.

Ve čtvrtek 10. ledna se otevřela sjezdovka Promenádní. Aktuálně leží na sjezdovkách lipenského Skiareálu něco přes 70 cm sněhu. V provozu jsou všechny čtyřsedačkové lanovky. 

Od pátku 11.1. jsou otevřeny také zbylé sjezdovky Střecha, Pánská a měřený slalom, kde si můžete s kamarády poměřit lyžařské dovednosti nebo např. kdo bude rychlejší v cíli.


Pro běžky je upraveno 14,5 kilometrů bílé stopy

běžky lipnoNa své si přijdou i fanoušci běžeckého lyžování. V pátek 11. ledna byly strojově upraveny ohruhy na trati červená o délce 10 km a také okruh na trati bílá o délce 4,5 km. Vše je upraveno jak pro klasiku, tak i bruslení. Celkově je tedy otevřeno 14,5 km běžeckých tratí.

Nezapomeňte, že do 1. 2. můžete využít slevu 20 % na 2 a vícedenní skipas, pokud vlastníte kartu hosta Lipno.card. Tu získáte u svého ubytovatele zdarma nebo si ji můžete zakoupit v Infocentru Lipno za 149 Kč.
Skiareál Lipno - nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno - nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno je moderní, pětihvězdičkové lyžařské středisko zaměřené především na rodiny s dětmi, začátečníky a školní lyžařské kurzy. Skiareál nabízí bezpečné a kvalitně zasněžené sjezdovky o celkové délce 11,6 km. Pohodlnou přepravu zajišťují tři čtyřsedačkové lanovky.

Fox park a Bambini park Lipno

Fox park a Bambini park Lipno

Největší výukovou plochu v České republice najdete u Lipna. Foxpark kapitána Lipánka a Skischool Lipno Park ve Skiareálu Lipno využívá moderní technologie, které jsou osvědčené v alpských střediscích, a proto je velmi oblíbeným místem zimních radovánek především pro rodiny s dětmi.

Lipno Card - karta hosta (1)

Lipno Card - karta hosta

Lipno Card je karta hosta, která vám umožní plnohodnotně prožít váš pobyt na Lipensku, poznat hlavní atraktivity regionu, užít si zábavu, relaxovat a získat nové zážitky. Karta má celoroční platnost, tzn. že jejích výhod můžete využít i v létě!