Úvod > Aktuality > Maloskalský jarmark oživí již podeváté kemp Ostrov

Maloskalský jarmark oživí již podeváté kemp Ostrov

Vydáno 29. srpna 2018 Kultura
Také v letošním roce se můžete těšit na Maloskalský jarmark, který se uskuteční 1. září od 10 do 18 hodin v kempu Ostrov. Opět se tu sejdou regionální řemeslníci, umělci, pěstitelé, chovatelé a zkrátka všichni kumštýři, kteří přijdou ukázat, co se jim pěkného podařilo vyrobit či vypěstovat. Připraven bude rovněž bohatý kulturní program, přednášky, soutěž o nejlepší marmeládu, tombola i program pro děti.
JarmarkMaloskalský jarmark proběhne v sobotu 1. září 2018 v Kempu Ostrov, tradičně od 10 do 18 hodin. Chybět samozřejmě nebudou tradiční stánky, hudba a chutné občerstvení. V rámci jarmarku se také koná soutěž o nejlepší marmeládu.

Česká na vás jarmark plný řemeslných i uměleckých předmětů, regionálních vystavovatelů a prodejců. K dostání budou potraviny z místních zdrojů. Vystoupí cimbálová muzika české filharmonie, škola Davida Němce pro život a zdraví, břišní tanečnice Najla, kouzelník Čáryfuk, divadlo Rolnička Liberec. K dispozici bude bohatá tombola pro děti i dospělé a ukázky tradičních řemesel. Symbolické vstupné bude dospělí 40 Kč a děti 20 Kč.

Pokud byste se chtěli zúčastnit soutěže "Maloskalská marmeláda" je třeba svůj výrobek i recept přinést do 11 hodin do kempu Ostrov, dno sklenice marmelády a recept zřetelně označte vašim jménem. Tři nejlepší výrobci marmelády budou odměněni, vyhlášení proběhne kolem 14. hodiny. Každá hospodyňka obdrží lístek do tomboly pro dospělé zdarma - losování tomboly bude v 15:30 hodin.
Žlutá Plovárna na Malé Skále

Žlutá Plovárna na Malé Skále

Žlutá Plovárna je unikátní sportovně rekreační centrum. Nachází se pod vyhlídkou skalního masívu Pantheon a nad jezem na Malé Skále, v Českém ráji. V areálu naleznete lanové centrum, půjčovnu lodí, raftů a kajaků, půjčovnu koloběžek a sportovních potřeb, které můžete využít na místních hřištích.