Úvod > Aktuality > Laser show libereckého Centra Babylon je Atrakcí roku 2014

Laser show libereckého Centra Babylon je Atrakcí roku 2014

Vydáno 1. října 2014 Lázně a wellness
Laser show libereckého Centra Babylon obsadila první místo v kategorii Atrakce roku 2014 v soutěži "Hledáme Top Aqua Zařízení 2014" pořádané Asociací bazénů a saun ČR. Laserovou projekci s 3D efekty promítanou pěti laserovými paprsky na devítimetrovou vodní zeď, kterou doprovází scénická hudba a barevné kouřové efekty, spustilo Centrum Babylon v listopadu loňského roku jako první aquapark v České republice.

Centrum BabylonLiberecké Centrum Babylon přichází každý rok s novou atrakcí a stávající průběžně inovuje. Od 1. října se zde budou promítat celkem tři tematicky odlišné projekce, v nichž jsou použity barevné prostorové prvky, například vlnky, pruhy, dále animační prvky, například chobotnice, rybičky, mořští koníci či hvězdice a divácky nejoblíbenější 3D efekty.

V rámci vstupného je návštěvníci Aquaparku budou moci zhlédnout ve třech časech, a to v 10:45, 16:45 a 20:30 hodin. V dopoledním čase bude Laser show přístupné nově také skupinám dětí z mateřských a základních škol, pro něž připravilo Centrum Babylon speciální zlevněné vstupné ve výši padesáti korun pro dětského návštěvníka včetně pedagogického dozoru zdarma.

Soutěže Hledáme Top Aqua Zařízení 2014 se zúčastnilo celkem 43 aquaparků, bazénů a výrobců zařízení, které posuzovala odborná porota složená z předních odborníků na oblast provozu aquaparků a bazénů v několika různých kategoriích. Ocenění udělená odbornou porotou na základě celoročního hodnocení byla slavnostně předána 17. září na konferenci Asociace bazénů a saun u příležitosti veletrhu Bazény, sauny & Spa.

Aquapark Babylon v Liberci

Aquapark Babylon v Liberci

Přijďte si užít zábavu do nově zrekonstruovaného Aquaparku ve stylu příběhů Julese Verna! Rázem se tak ocitnete v malebném přímořském městečku s vysokým majákem, ze kterého to je už jen pár kroků do tajuplného mořského světa pod vodní hladinou plného nejrůznějších mořských živočichů a korálů.

Další aktuality

23.7.
2015
Centrum Babylon láká na bohatý program i mistrovství ve hře Go

Centrum Babylon láká na bohatý program i mistrovství ve hře Go

Českolipsko a Jizerské hory | Lázně a wellness
10.12.
2012
Zrelaxovat tělo i duši můžete nově v Termálních lázních Chrastava

Zrelaxovat tělo i duši můžete nově v Termálních lázních Chrastava

Českolipsko a Jizerské hory | Lázně a wellness