Úvod > Aktuality > Ve Velkopopovickém pivovaru vás v neděli čeká Kozel

Ve Velkopopovickém pivovaru vás v neděli čeká Kozel

Vydáno 6. prosince 2018 Zážitky
Přijeďte druhou adventní neděli 9. prosince 2018 do oblíbeného pivovaru ve Velkých Popovicích. Společně s kozlem Oldou si ozdobíte perníčky, zazpíváte vánoční koledy a na prohlídce si zasoutěžíte o drobné ceny. Prohlídky se budou konat v časech 11:00, 13:00, 14:00 a 15:00 hodin.
Kozel Velké PopoviceV neděli 9. prosince 2018 si užijete advent s Kozlem! Zdejší maskot kozel Olda vám pomůže nazdobit voňavé perníčky, zazpíváte si vánoční koledy a na prohlídce pivovarem můžete soutěžit drobné ceny. A pokud milujete jízdu vlakem, tak si nenechte ujít vánoční jízdu Kozel expres, který vás z pražského Hlavního nádraží odveze přímo do pivovaru. V ceně jízdného je zahrnuta zpáteční cesta a prohlídka pivovaru. Kozel Expres vyjíždí z Prahy v 10:22 hodin a zpět z Popovic odjíždí ve 14:40 hodin.

Pivovar připravil speciální prohlídkovou trasu. Na exkurzi, která začíná v 11, 13, 14 a 15 hodin se seznámíte s bohatou 140letou historií pivovaru a pozdravíte kozla Oldu. Starší 18 let ochutnají v ležáckých sklepech nefiltrovaného Velkopopovického Kozla. V Kozlím obchodě pro vás budou mít připravenou speciální nabídku - kromě sklenic, textilu, dárkových předmětů a poukazů si můžete nechat vygravírovat nápis na pivní sklenice!
Pivovar Velké Popovice - prohlídky s ochutnávkou

Pivovar Velké Popovice - prohlídky s ochutnávkou

Seznamte se na vlastní oči s Pivovarem Velké Popovice. Nahlédněte pod pokličku velkopopovických sládků při výrobě piva Velkopopovický Kozel. Zúčastněte se exkurze do pivovaru spojené s ochutnávkou piva na původní varně z roku 1928.