Úvod > Aktuality > Fotosoutěž "Moje dovolená v České republice 2010" odstartovala!

Fotosoutěž "Moje dovolená v České republice 2010" odstartovala!

Vydáno 6. dubna 2010
Cestujete rádi po České republice? Fotíte rádi a máte z výletů po Česku spoustu fotografií? Právě vám je určena fotosoutěž portálu Kudy z nudy „Moje dovolená v České republice 2010“. Hraje se o ceny v hodnotě téměř 150 tis. Kč!

Podělte se o své zážitky z cest po České republice se čtenáři portálu www.kudyznudy.cz a soutěžte o fantastické ceny! Každý měsíc vyhrává minimálně deset nejlepších. Můžete nejen porovnat své snímky s ostatními a zdravě si zasoutěžit, ale také zde můžete hledat inspiraci k dalším výletům po České republice.

Fotosoutěž bude probíhat 1. dubna do 31. prosince 2010. Příhlásit své fotografie můžete prostřednictvím jednoduchého formuláře. Všechny snímky splňující podmínky soutěže budou zveřejněny. Snímky, které se netýkají tématu, opakující se záběry a rovněž nekvalitní snímky nebudou do fotosoutěže zařazeny.

Sami návštěvníci portálu svým hlasováním pomohou redakci zvolit 10 nejlepších fotografií každý měsíc a další vybere redakce portálu Kudy z nudy. Autory vybraných fotografií redakce odmění atraktivní cenami. Přihlášené fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii, která umožňuje sestavení žebříčků nejlépe hodnocených fotografií, třídit fotografie podle autorů a témat. K vyhledávání ve fotografiích můžete využít rozšířené vyhledávání. Je také propojena s databází aktivit pomocí souřadnic. U každé aktivity tedy lze zobrazit fotografie z jejího blízkého okolí.