Úvod > Aktuality > DinoPark Harfa Praha láká návštěvníky na výlet do druhohor

DinoPark Harfa Praha láká návštěvníky na výlet do druhohor

Vydáno 17. dubna 2018 Zážitky
S přicházejícím jarním sluncem se probudili i dinosauři na střeše Galerie Harfa. DinoPark Harfa Praha vstupuje do sezony 2018 také s dalšími úpravami a vylepšeními! Nádherné nové scény a modely dinosaurů, stejně tak i propracované dekorace připomínající druhohorní přírodu čekají od dubna na své první jarní návštěvníky. Otevřeno je denně od 9 do 18 hodin.
Dinopark Harfa DinoPark Praha se za dobu své existence stal oblíbeným místem pro všechny odvážné a zvídavé návštěvníky. I letos se můžete vydat na dobrodružnou cestu do druhohor mezi statické i robotické modely dinosaurů v životních velikostech s množstvím dětských atrakcí a naučných stezek.

Nádherné scény a modely dinosaurů, propracované dekorace připomínající druhohorní přírodu, ale i nové dětské atrakce čekají od dubna na své první návštěvníky. Stejně jako v minulých sezónách i letos budou moci návštěvníci zavítat do 4D kina s panoramatickým filmem. Dinopark na střeše Galerie Harfa je otevřen denně od 9 do 18 hodin, vstupné stojí 150 korun, pro děti 100 Kč.
 

Dilophosaurus z Jurského parku a další novinky

DinosaurusPohyblivý Dilophosaurus – hvězda Jurského parku a novinka DinoParku Praha. Pokud jste viděli první díl Jurského parku, nemohli jste si nevšimnout Dilophosaura, ještěra se dvěma hřebeny. Teď se můžete „nebezpečnému masožravci“ postavit tváří v tvář a detailně si ho prohlédnout. Další přírůstek, robotický Pachycephalosaurus, vás ohromí svým zabarvením a ohromnou lebkou, kterou používal jako zbraň v boji. Naopak nové pohyblivé mládě Diplodoca si každý zamiluje. Na nejmenší DinoFandy  v parku čekají zbrusu nová dinosauří houpadla.
DinoPark Harfa Praha - zábava na střeše

DinoPark Harfa Praha - zábava na střeše

DinoPark najdete na střeše obchodního centra Galerie Harfa v Praze poblíž O2 arény. Seznámíme vás zábavnou a atraktivní formou s informacemi o vývoji života na Zemi, jednotlivými druhy živočichů a děti si mohou zahrát na paleontology. Čekají na vás malí T-Rexové, hraví Allosauři a další drobotina.