Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Nebespán café & apartments - ubytování a krásná kavárna na Šumavě

Nebespán café & apartments - ubytování a krásná kavárna na Šumavě

Ubytování
V rodinném hotýlku v Kašperských Horách s jedinečnou atmosférou najdete nejen výbornou kávu, špičkovou gastronomii od francouzského kuchaře a krásné ubytování, ale především vlídnost a profesionalitu. Přijeďte do Nebespána na výlet s přáteli, dovolenou s dětmi, či některý z tématických víkendů.
Nebespán café & apartments v Kašperských Horách není úplně běžný hotel. Kombinaci špičkové kavárny, komfortního apartmánů, bed & breakfast pokojů najdete v secesním domě z roku 1907, který samozřejmě prošel rekonstrukcí. I přesto na vás dýchne krásná atmosféra, vysoké stropy, velká okna, prosklené dveře a další detaily, které jinde na Šumavě prostě nenajdete.

Ubytovat se můžete buď v jedinečných plně vybavených apartmá o velikosti 60, 70 a 90 m2 nebo v útulných bed & breakfast pokojích, které jsou zajímavou ekonomickou variantou kvalitního ubytování na Šumavě. Snídani formou bufetu vám připraví personál přímo v kavárně.

V kavárně si můžete vychutnat vynikající čerstvou kávu od pražské pražírny Coffeecource. V Nebespánu si pečou vlastní výborné zákusky a ve zdejším menu najdete spoustu dobrot od francouzského kuchaře Cyrila. V horkých dnech si můžete vychutnat domácí limonády a ledové čaje na terase s výhledem na náměstí nebo na vnitřní terase v krásné zahradě.

Vedle ubytování a špičkové gastronomie vám zde nabídnou také spoustu dalších službeb: pravidelné cvičení 3 x týdně (pilates, jóga, zumba, T-Bow...), animační programy pro děti, velkou hernu, tělocvičnu a výtvarnou dílnu, zahradu s lehátky a terasou, půjčovnu horských elektrokol, zážitkové víkendy (kavárenský, romantický) a další. Pravidelně po celý rok se zde pořádají různé akce - gastronomické, promítání, koncerty, přednášky, divadlo pro děti, výtvarné dílny atd.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 3. 2019

Ubytování a restaurace v okolí