Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Liběchovská pohodička nejen pro ženy

Liběchovská pohodička nejen pro ženy

Lázně a wellness
Luxusní hotel ve stylu art deco v Liběchově z 30. let se nachází v malebné oblasti Kokořínska. V rezidenci Liběchov naleznete kombinaci výborného jídla, nádherného exteriéru, příjemné atmosféry, vkusných a elegantních interiérů, okouzlujících zahrad, wellness, relaxace a odpočinku.


V Rezidenci Liběchov je pro hosty připraveno dohromady 12 pokojů a 35 lůžek. Jednotlivé pokoje o rozměrech 20 - 36 m2 mají individuální design ve stylu art deco s vybavením zajišťujícím nejvyšší komfort. Několik pokojů má vlastní terasu s posezením a okouzlujícím výhledem na České středohoří a Kokořínské údolí. Zvláštností jsou pokoje Garden room s přímým vstupem do rozlehlé kaskádovité zahrady. Pokoje vytváří skvělou atmosféru.

Restaurace s dokonalou atmosférou třicátých let je dnes již známá svou výtečnou kuchyní. Na jídelním lístku najdete mezinárodní i českou kuchyni. Šéfkuchař si zakládá na výběru kvalitních a čerstvých surovin. Výjimkou nejsou individuálně připravená menu pro nejrůznější příležitosti.

Hotel s nadčasovou elegancí, sofistikovaným stylem s tradiční hotelovou zdvořilostí je plný života. Spojení současnosti a minulosti, všechno vyjadřuje dokonalou pohostinnost. Vstřícný personál a pohodová atmosféra vás provází po celém hotelu. 

Ve wellness centru je vám k dispozici očišťující sauna, regenerující parní sauna, uvolňující whirlpool, masážní sprcha a masáže. Právě zde docílíte nerozdělitelné harmonie duše a těla. Přijďtě uvolnit napětí po stresovém týdnu, zarelaxovat si a zažít pocit, že děláte něco pro krásu a zdraví s kosmetikou La Chevre:

  • Víkend proti stresu
  • Víkend pro zdraví a krásu
  • Odpočinkový víkend
  • Balíček Relax
  • Balíček Relax Plus
  • Beauty balíček
  • Romantický víkend
  • Wellness víkend
  • Cyklovíkend
Cyklistika: v okolí je mnoho malebných cyklistických stezek. Lesní cestičky a kontrast balvanovitých skal, výlety oblíbené pro svou romantiku.
 
Turistika: Je mnoho úžasných míst, které byste měli vidět. Vytesané kamenné pískovcové sochy architekta Levého, Liběchovský zámek, hrad Kokořín, hrad Houska, Boží voda, vinice - místa, kde se rád procházel Bolzano, K.H. Mácha a mnoho pražských umělců.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 8. 2019
18.7.
3.11.
Brekeke aneb V Mělníku není konec vodníků

Brekeke aneb V Mělníku není konec vodníků

Mělník, Střední Čechy
20.6.
25.8.
Svět kostiček

Svět kostiček

Mělník, Střední Čechy
1.6.
22.9.
Mělnické kulturní léto 2019

Mělnické kulturní léto 2019

Mělník, Střední Čechy
31.8.
1.9.
Gigathlon Czech Republic 2019

Gigathlon Czech Republic 2019

Račice, Severozápadní Čechy
Jeskyně Mordloch u Štětí

Jeskyně Mordloch u Štětí

Štětí, Severozápadní Čechy
Kurzy uměleckého štukatérství v Jablonném v Podještědí

Kurzy uměleckého štukatérství v Jablonném v Podještědí

Jablonné v Podještědí, Českolipsko a Jizerské hory

Ubytování a restaurace v okolí