Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Chalupa u Pilných - Kaplice a vaše dobrodružná cesta za hrady na Malši

Chalupa u Pilných - Kaplice a vaše dobrodružná cesta za hrady na Malši

Zážitky
Vydejte se na výlety po Českokrumlovsku, Českobudějovicku, Novohradských horách a Šumavě ze zázemí Chalupy u Pilných, která vám neposkytne pouze ubytování, ale i možnosti pro relaxaci a aktivní vyžití.
Hosté Chalupy u Pilných mohou využít kromě ubytování bazén, hřiště pro míčové hry nebo dětské hřiště. V případě zájmu mohou posedět ve venkovním altánu, rozdělat oheň v ohništi a pustit se do grilování.

Kaplicko se pro vás může stát skvělým strategickým místem pro plánování výletů do Novohradských hor, Blanského lesa či Šumavy a mile vás překvapí širokou škálou nabízejících se možností - od pěších výletů přes cykloturistiku až k výletům za památkami.

Mimo jiné si můžete naplánovat i unikátní cestu za zříceninami hradů na Malši, které jsou dobře dostupné po značených turistických cestách (s výjimkou hradu Velešín) a nacházejí se v nádherných přírodních scenériích povodí Malše. Jednotlivé výlety na hrady lze absolvovat v takové dávce kilometrů, které si sami určíte stanovením výchozího bodu a vydat na cesty se můžete i sdětmi!
 
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 2. 2019
1.11.
31.3.
Zimní prohlídky hradu Rožmberk

Zimní prohlídky hradu Rožmberk

Rožmberk nad Vltavou, Šumava
8.1.
4.3.
Historická fotografie Gotthard Zimmer

Historická fotografie Gotthard Zimmer

Český Krumlov, Jižní Čechy
1.1.
28.2.
Řemeslné dílny v Klášterech Český Krumlov

Řemeslné dílny v Klášterech Český Krumlov

Český Krumlov, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí