Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Gold Chotoviny

Hotel Gold Chotoviny

Ubytování
Nově postavený hotel v jihočeské obci Chotoviny nabízí ubytování v pohodlných pokojích, stylovou restauraci s dětským koutkem, vnitřní i venkovní prostory pro pořádání kongresů, svateb, večírků či jiných společenských akcí.
Nově postavený hotel v jihočeské obci Chotoviny je vzdálený jen 10 kilometrů od husitského města Tábora. Historie budovy hotelu sahá až do druhé poloviny 19. století, kdy plnila funkci pivovarských sklepů. I po celkové přestavbě si budova zachovala svůj původní architektonický vzhled.

Hote Gold nabízí ubytování v příjemně zařízených pokojích s veškerým příslušenstvím. Samozřejmostí je WiFi připojení v celém objektu. Vybrat si můžete ubytování z 25 jednolůžkových, dvoulůžkových i třílůžkových pokojů s možností přistýlek. K dispozici jsou také pokoje pro speciální příležitosti, slavíte-li významnou událost, či potřebujete prostorné ubytování pro svou rodinnou dovolenou. Součástí nabídky jsou i pokoje bezbariérové.

Okolí hotelu láká k cyklovýletům i pěší turistice. Navštívit můžete Zoo Větrovy 11 km, plavecký venkovní areál (10 km), lyžování Monínec (20 km), golf resort Čertovo břemeno (13 km) nebo jezdeckou stáj Jistebnice (13 km). Hotel je výborně dostupný z Prahy (80 km) vzhledem k přímému sjezdu z dálnice D3.
Celý popis
Naposledy změněno: 14. 11. 2018
13.9.
1.5.
Táborská železnice na skle

Táborská železnice na skle

Tábor, Jižní Čechy
7.4.
1.1.
Filmová zbrojnice v Táboře

Filmová zbrojnice v Táboře

Tábor, Jižní Čechy
30.11.
6.1.
Táborská vánoční inspirace

Táborská vánoční inspirace

Tábor, Jižní Čechy
8.11.
13.1.
Jaroslav Rotbauer - Obrazy

Jaroslav Rotbauer - Obrazy

Tábor, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí