Úvod > Aktivity & akce > Akce > XII. sraz a výstava historických vozidel v Praze

XII. sraz a výstava historických vozidel v Praze

Kdy 19. květen 2018 10:00 - 16:00 Výstavy
Tradiční květnová výstava historických vozidel v centru Prahy se koná přímo v Opletalově ulici, kde se na celý den sejde velká parta nadšených majitelů historických vozidel. Letošní ročník srazu a výstavy veteránů je současně oslavou 100 LET VÝROČÍ VZNIKU ČESKOSLOVENSKA.
V Opletalově ulici na Praze 1 bude k vidění řada historických vozidel a veřejnosti budou zpřístupněny prostory klubového domu Autoklubu ČR. Letošní ročník srazu a výstavy veteránů je současně oslavou 100 LET VÝROČÍ VZNIKU ČESKOSLOVENSKA.

V rámci výstavy si tak návštěvníci budou moci prohlédnout například služební vozidla Policie České republiky od roku výroby 1918 až po současnost. Nejen dámy se mohou těšit na dobovou módní přehlídku oblečení z předválečného období salonu paní Mileny Hasalové V - vintage boutique.

Dobovou náladu podpoří hudební produkce swingové kapely Brass Band Rakovník a pořádek v ulici bude zajištěn Četnickou pátrací stanicí Praha. V průběhu celého dne bude v ulici probíhat bezplatné měření zraku v rámci projektu SLEPÍ VRAZI a děti ve věku 5 - 10 let budou moci v rámci kurzu od Kartingové akademie absolvovat výuku jízdy v závodní motokáře. V informačním stánku JEDU S DOBOU se budou moci zájemci informovat o jednotlivých kurzech a rovnou se na ně přihlásit.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 4. 2018

Ubytování a restaurace v okolí