Úvod > Aktivity & akce > Akce > Nejlokomotivovatější lokomotiva – Pohádka o mašinkách

Nejlokomotivovatější lokomotiva – Pohádka o mašinkách

Kdy 8. květen 2019 10:00 - 13. květen 2019 18:00 Akce pro děti
Jedna z nejoblíbenějších pohádek současné doby Nejlokomotivovatější lokomotiva pro děti od 3 do 11let hraná v krásném secesním sále pražského hlavního nádraží. Unikátní zpracování Pohádek o mašinkách se sedmi vlakovými soupravami a marionetami.

Nejvyšší pan železničář si nechá od černokněžníka Zababy vyrobit tu největší, nejdražší a nejlokomotivovatější lokomotivu na světě. A co se z takové lokomotivy může potom ještě stát? Co na to řekne pan Blahoš a co udělá pokladník Vašek nebo Šišinka?
 
Hrají herci: J.Vacková /M.Bohadlo/T.Pospíšil/K.Nohýnek/ J.Lábus (hlas Zababy) 

Režie: L.Š.Loubalová, scéna: J.Šebek, hudba: D.Renč.

Ve všední dny hrajeme v 16:30, o víkendech a ve svátek v 10:00 i 15:00. Hrajeme 1. i 2. díl.  Oba díly na sebe nenavazují, proto se můžete přijít podívat na kterýkoli z nich.
Představení od 10:00 v pátek a pondělí jsou určena pro školky a školy, ale veřejnost je může též navštívit. 

Popis cesty:
Z odjezdové haly hlavního nádraží vyjedete po jezdících schodech do historické budovy secesní Fantovy kavárny a vydáte se doprava. Projdete chodbou a na jejím konci je směnárna, vedle níž je vchod do provozní budovy Českých drah. Do těchto dveří vejdete a vystoupáte po schodišti do druhého patra. Tam se již nalézá vámi hledaný kulturní sál.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 3. 5. 2019

Ubytování a restaurace v okolí