Úvod > Aktivity & akce > Akce > Urban Training

Urban Training

Kdy 14. červenec 2018 Výstavy
Chcete zažít cvičení trochu jinak a nebaví vás přeplněné posilovny? Přijďte si 14. července na Výstavu stanů a vybavení do přírody vyzkoušet unikátní cvičení Kari Traa urban training. A po celé dny 16. a 17. července si tady pak můžete otestovat také své schopnosti v soutěži zručnosti Wingman show.
Kari Traa urban training je cvičení, při kterém se naučíte využívat prvky kolem sebe, jako jsou obrubníky, lavičky nebo schody. Je zaměřené na všechny problémové partie těla a nemusíte se bát, že ho nezvládnete, obtížnost každého cviku si určíte vy sami, protože cvičíme pouze vlastní vahou. Ukázku tohoto unikátního cvičení uvidíte a zažijete 14. července od 17 hodin na Výstavě stanů a vybavení do přírody, která se koná v areálu PVA EXPO Praha Letňany. Cvičení je koncipováno tak, aby jej zvládl každý!

Pestrý doprovodný program na Výstavě stanů pokračuje i ve dnech 16. a 17. července. Wingman Show je dovednostní soutěž s multitoolem, do které se může zapojit každý návštěvník výstavy starší 18 let. Soutěžící má za úkol pomocí multitoolů přeštípnout drát, zašroubovat, vyšroubovat šroub, přepilovat hřebík a přeříznout dřevo. Vše je na čas a na soutěžící čekají skvělé ceny!
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 6. 2018

Ubytování a restaurace v okolí