Úvod > Aktivity & akce > Akce > Masters of Rock 2019 Vizovice

Masters of Rock 2019 Vizovice

Kdy 11. červenec 2019 - 14. červenec 2019 Festivaly
Příznivci tvrdého rocku mají v kalendáři červeně vyznačený červencový termín pro vizovický festival Masters of Rock.

Jako jedna z hlavních hvězd na Masters of Rock vystoupí Tobias Sammet a jeho metalová opera AVANTASIA. Světově nejproslulejší metalový ALL STARS projekt, který si získal již milióny fanoušků a sklízí zasloužené ovace po celém světě. AVANTASIA hned z kraje roku 2019 vydá novou desku "Moonglow" na které se podíleli muzikanti jako Geoff Tate, Jørn Lande nebo Michael Kiske, ale také nová jména, jako Mille Petrozza z Kreator, Hansi Kürsch nebo lady Candice Night a tu svým fanouškům přestaví také ve Vizovicích na Masters of Rock. Těšit se můžete na opravdu špičkovou muziku, sametové melodie i hřmotné riffy.
 
Mezi další doposud potvrzené účinkující patří:
WITHIN TEMTATION, DREAM THEATER, STEEL PANTHER, TARJA, DIMMU BORGIR, ELUVETIE, GAMMA RAY, CHILDREN OF BODOM, SOULFLY, AMARANTHE, SATYRICON, DEATHSTARS, DELAIN, BATTLE BEAST, PRIMAL FEAR, EQUILIBRIUM, RAGE AND LINGUA MORTIZ ORCHESTRA, DARK TRANQUILLITY, FIREWIND, LEGION OF DAMNED, XANDRIA, BRAINSTORM, HARDLINE, SALTATIO MORTIS, EVERGREY, FOLLOW THE CIPHER, CYHRA, MAYAN, SERENITY, SERIOUS BLACK, TWILIGHT FORCE, TRI STATE CORNER, CITRON, DARK GAMBALLE, SYMFOBIA a další…
 
Kromě hudebních zážitků budou pro návštěvníky připraveny také nejrůznější atrakce, které dokreslí festivalový prodloužený víkend na Zlínsku. Těšit se můžete na opravdu špičkovou muziku, sametové melodie i hřmotné riffy. Čeká vás skutečně grandiózní show!

Celý popis
Naposledy změněno: 3. 1. 2019
16.8.
17.8.
Festival Vizovické Trnkobraní 2019

Festival Vizovické Trnkobraní 2019

Vizovice, Východní Morava
2.3.
Všeminský Fašank 2019

Všeminský Fašank 2019

Všemina, Východní Morava
1.2.
30.4.
Prohlídky památníku Tomáše Bati ve Zlíně

Prohlídky památníku Tomáše Bati ve Zlíně

Zlín, Východní Morava
17.1.
17.3.
Obrazy Slavoje Kovaříka na zlínském zámku

Obrazy Slavoje Kovaříka na zlínském zámku

Zlín, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí