Úvod > Aktivity & akce > Akce > Dobročinný bazar Letního domu

Dobročinný bazar Letního domu

Kdy 14. květen 2019 9:00 - 18:00 Společenské akce
Herci seriálu Ulice podpoří mladé lidi bez rodinného zázemí, aby neskončili na ulici. Nákupem oblečení, knih, hraček a věcí do domácnosti podpoříte mladé lidi ohrožené sociálním vyloučením.
12. Dobročinný bazar za podpory herců z Divadla na Jizerce: Milana Peroutky, Kláry Issové, Jiřího Mádla, Tomáše Dastlíka, Terezy Vítů, Michala Kerna, Henriety Hornáčkové, Martina France, Petra Vacka a Denisy Pfauserové.

„Děti a mladí lidé bez stabilního rodinného zázemí mají vstup do společnosti značně ztížený a právě od toho je tu Letní dům, aby jim byl na jejich cestě oporou,“ osvětluje ředitel Letního domu Jan Bárta a dodává: „Z výtěžku akce můžeme uhradit individuální práci s dětmi, například formou terapie, doprovázení nebo sociálně-terapeutických pobytů.“

Užijte si hudební program, dobrou kávu a jarní obměnu šatníku - udělejte si radost a sdílejte to se svými blízkými - pomůžete tím těm, kdo potřebují podporu, aby se postavili na vlastní nohy - zvýšíte šance mladých lidí z dětských domovů na jejich úspěšné fungování ve společnosti.

Letní dům k této příležitosti spustil dárcovskou kampaň Císařovi nové šaty, která výtěžek napomáhá zvýšit online.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 4. 2019
12.5.
4.6.
Pražské jaro 2019

Pražské jaro 2019

Praha, Praha
15.4.
15.11.
Farmářské trhy na Tyláku

Farmářské trhy na Tyláku

Praha 2, Praha
15.3.
1.12.
Legiovlak 2019

Legiovlak 2019

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí