Úvod > Aktivity & akce > Akce > Cesta za pokladem Mumií - za jedničky na mumie zdarma

Cesta za pokladem Mumií - za jedničky na mumie zdarma

Kdy 23. červen 2018 - 22. červenec 2018 Akce pro děti
Až do 22. července můžete dostat odměnu za vysvědčení a absolvovat cestu za pokladem mumií. Od 30. června přiveďte svoje děti s aktuálním vysvědčením, a jsou-li na něm samé jedničky, má dítě vstup zdarma.
Poslední den školy se blíží, proto organizátoři světové výstavy připravili speciální akci pro děti, která bude bavit i dospělé. Projděte se dobrodružnou stezkou, odhalte tajemství mumií a získejte bájný poklad mumií. Děti se samými jedničkami prožijí dobrodružství zdarma, ostatní děti dostanou hezký dárek. To vše až do 22. července, kdy výstava v Česku končí.
 
Od soboty 23. června je výstava rozšířena o dětskou Cestu za pokladem Mumií. Na té se děti hravým způsobem dozví zajímavé informace, vyplní zábavný kvíz a odhalí tajemné heslo, které je dovede k pokladu. Navíc jim zůstanou velké desky se spoustou doplňujících hádanek a obrázků, které si budou moci vyplnit doma.
 
Od 30. června pak přiveďte svoje děti s aktuálním vysvědčením, a jsou-li na něm samé jedničky má dítě vstup zdarma. Ty děti, které tak skvělých výsledků nedosáhly, nemusí být smutné. Všechny děti, které přinesou vysvědčení, a jejich rodič uzná, že je dobré, dostanou dárek z výstavy.
 
Výstava Mumie světa je jedinečný projekt, který má v Praze svoji evropskou premiéru. Na ploše více než 2000 metrů se vy i vaše děti můžete vydat zpět do daleké minulosti a díky originálním exponátům nahlédnout do životů lidí z různých epoch a oblastí světa včetně Evropy, Jižní Ameriky nebo starověkého Egypta. Tisíce let staré exponáty zapůjčené ze světových muzeí vám odhalí pohřební rituály několika kontinentů. Celou výstavou vás provede zvukový průvodce – audioguide, který vám poskytne mnoho dalších zajímavých informací.
 
Akce vysvědčení na výstavě platí od posledního dne školy do konce výstavy, tedy do 22. července 2018.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 6. 2018

Ubytování a restaurace v okolí