Úvod > Aktivity & akce > Akce > Báječný svět létání II - výstava leteckých fotografií

Báječný svět létání II - výstava leteckých fotografií

Kdy 10. říjen 2018 - 21. říjen 2018 Výstavy
Výstava leteckých fotografií Jiřího Pruši a Tomáše Vocelky - svět i Česko. Letecká videa, přednášky, letecké expedice. Besedy: Oldřich Pelčák - kosmonaut a pilot, Václav Vašek - elitní stíhací pilot, Roman Kramařík - obletěl svět na jednomotorovém letadle.
120 leteckých pohledů na Zemi fotografovaných z malého letadla se představí po úspěchu prvního ročníku výstavy Báječný svět létání 2017 v Křížové chodbě pražského Karolina i letos.

Těšit se můžete na letecké pohledy na krajinu, malá i velká města, velká letiště, ostrovy i pobřeží Nového Zélandu, USA, Aljašky, Evropy, Afriky a - letos poprvé - i Česka.

Kromě fotografií uvidíte i letecká videa z týchž míst, můžete navštívit i přednášky s videoprezentacemi z expedic, na nichž byly fotografie i videa pořízeny.
Pobesedovat můžete i s elitními piloty - nadaným vypravěčem Oldřichem Pelčákem, který prošel výcvikem v kosmickém středisku Hvězdné městečko, a Václavem Vaškem, pilotem MiGu-29.

Poslechnout si můžete také napínavé vyprávění Romana Kramaříka, prvního českého pilota, jenž v rámci mise Okřídleny lev obletěl svět na jednomotorovém letadle.

Pořádá: Letecký magazín Flying Revue.
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 10. 2018

Ubytování a restaurace v okolí