100 tipů, jak si užít den dětí 2024

Aktuality Celá ČR

Blížící se zajímavé akce

Zlín Film Festival 2024

Na začátek června se do Zlína chystá 64. ročník filmového festivalu, který je jednou z nejstarších a největších filmových přehlídek svého druhu na světě. Každoročně jej navštěvuje více než 120 tisíc diváků.
Zlín, Zlínský kraj

Praha srdce národů 2024

Letošní 26. ročník mezinárodního festivalu národů, národnostních menšin a etnik Praha srdce národů se uskuteční ve dnech 30. 5. – 2. 6. 2024 v centru Prahy.
Praha 2, Praha

Závod Míru U23 2024

Na mladé jezdce čekají čtyři etapy na přelomu května a června. Závod míru do 23 let bývá obvykle zkouškou odolnosti a připravenosti cyklistických talentů na vstup mezi absolutní elitu.
Krnov, Moravskoslezský kraj

Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2024

Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka (MHFLJ) představil pro letošní ročník pestrý program. Diváci se mohou těšit na tři desítky festivalových akcí v Ostravě na dalších místech Moravskoslezského kraje.
Ludgeřovice, Moravskoslezský kraj

Šumný Šumperk – Slavnosti města Šumperka 2024

Městské slavnosti s atraktivním programem pro mladé rodiny s dětmi, střední generaci i seniory. Na své si přijdou ženy i muži. Stany, stánky a různé typy programů zaplní celé centrum města i s přilehlými parky.
Šumperk, Olomoucký kraj

Rodinný festival ČEZfest

Hudba, kino a sport pro celou rodinu – to je letní festival ČEZfest, který odstartuje v květnu a do září navštíví šest regionů. Setkejte se s Jágrem, odpočiňte si u Amélie z Montmartru, tančete s Tatabojs nebo změřte rychlost svého odpalu!
Plzeň, Plzeňský kraj

Veletrh vědy 2024

Na největší vědecké akci v Česku se odborníci podělí o nejnovější vědecké poznatky a přesvědčí děti i dospělé, že věda je zábava. Veletrh vědy pořádá Akademie věd ČR na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Vstup je tradičně zdarma.
Praha 9, Praha

Náplavka dětem 2024

Zveme vás na 4. ročník unikátní akce pro děti a jejich rodiče, kterou pořádají pražské náplavky. Připravili jsme pro vás bohatý program plný zábavy, atrakcí a aktivit pro děti všech věkových kategorií. Přijďte si s námi užít nezapomenutelný den na náplavkách.
Praha 2, Praha

Nové články na Kudy z nudy

Resort Vrchlabí

Resort Vrchlabí nabízí moderní apartmány v samotném srdci Krkonoš v malebném městečku Vrchlabí. Užijte si krásy hor, panenskou přírodu a relaxaci v soukromém wellness.
Vrchlabí, Královéhradecký kraj

Chalet-Beskydy – ubytování v chatách v Prostřední Bečvě

Chalet-Beskydy v Prostřední Bečvě nabízí ubytování s výhledem na bazén, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu, venkovní bazén a dětské hřiště. Součástí klimatizovaného ubytování je soukromý bazén, lázeňská vana a sauna.
Prostřední Bečva, Zlínský kraj

Resort Kyčerka Velké Karlovice – Valašské chalupy

Prožijte neopakovatelný pobyt v krajině tradic a nádherné přírody. Rozkvetlé louky, romantická zákoutí a krásné valašské chalupy. Resort Kyčerka představuje dokonalou kombinaci komfortního ubytování, relaxaci ve wellness a sportovních.
Velké Karlovice, Zlínský kraj

Resort Luft Sněžník

Příjemný rodinný resort s restaurací se nachází v oblasti Labských pískovců, asi 15 minut chůze od rozhledny Děčínský Sněžník. Daleko to dotud není ani do Tiských stěn či Česko-Saského Švýcarska. Nabízí ubytování se zahradou, soukromým parkovištěm, sdíleným loungem, bazénem a terasou.
Jílové, Ústecký kraj

Stateček plný zvířátek v obci Žlebské Chvalovice

Stateček se nachází na úpatí Železných hor v obci Žlebské Chvalovice. Chováme nejenom koně, ale spoustu dalších zvířátek.
Žlebské Chvalovice, Pardubický kraj

Den mláďat v Zooparku Zájezd

V sobotu 8. června jsme nachystali opravdu nabitý program pro všechna lidská mláďata. Těšit se můžete na hudební vystoupení, kvízovou stezku, focení s Mrožem i sladkou odměnu, aktivity pro děti, spoustu odměn, vzduchové trampolíny a mnoho dalšího.
Zájezd, Středočeský kraj

Módní přehlídka: Textilní fantazie

V sobotu 8. června od 14 hodin se na nádvoří Muzea fotografie koná módní přehlídka Textilní fantazie s doprovodným programem, na které vyhlásíme vítěze soutěže o nejkrásnější textilní model, kterou uspořádal Dům gobelínů.
Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj