100 tipů, jak si užít den dětí 2024

Aktuality Celá ČR

Blížící se zajímavé akce

Zlín Film Festival 2024

Na začátek června se do Zlína chystá 64. ročník filmového festivalu, který je jednou z nejstarších a největších filmových přehlídek svého druhu na světě. Každoročně jej navštěvuje více než 120 tisíc diváků.
Zlín, Zlínský kraj

Praha srdce národů 2024

Letošní 26. ročník mezinárodního festivalu národů, národnostních menšin a etnik Praha srdce národů se uskuteční ve dnech 30. 5. – 2. 6. 2024 v centru Prahy.
Praha 2, Praha

Závod Míru U23 2024

Na mladé jezdce čekají čtyři etapy na přelomu května a června. Závod míru do 23 let bývá obvykle zkouškou odolnosti a připravenosti cyklistických talentů na vstup mezi absolutní elitu.
Krnov, Moravskoslezský kraj

Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2024

Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka (MHFLJ) představil pro letošní ročník pestrý program. Diváci se mohou těšit na tři desítky festivalových akcí v Ostravě na dalších místech Moravskoslezského kraje.
Ludgeřovice, Moravskoslezský kraj

Šumný Šumperk – Slavnosti města Šumperka 2024

Městské slavnosti s atraktivním programem pro mladé rodiny s dětmi, střední generaci i seniory. Na své si přijdou ženy i muži. Stany, stánky a různé typy programů zaplní celé centrum města i s přilehlými parky.
Šumperk, Olomoucký kraj

Rodinný festival ČEZfest

Hudba, kino a sport pro celou rodinu – to je letní festival ČEZfest, který odstartuje v květnu a do září navštíví šest regionů. Setkejte se s Jágrem, odpočiňte si u Amélie z Montmartru, tančete s Tatabojs nebo změřte rychlost svého odpalu!
Plzeň, Plzeňský kraj

Veletrh vědy 2024

Na největší vědecké akci v Česku se odborníci podělí o nejnovější vědecké poznatky a přesvědčí děti i dospělé, že věda je zábava. Veletrh vědy pořádá Akademie věd ČR na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Vstup je tradičně zdarma.
Praha 9, Praha

Náplavka dětem 2024

Zveme vás na 4. ročník unikátní akce pro děti a jejich rodiče, kterou pořádají pražské náplavky. Připravili jsme pro vás bohatý program plný zábavy, atrakcí a aktivit pro děti všech věkových kategorií. Přijďte si s námi užít nezapomenutelný den na náplavkách.
Praha 2, Praha

Nové články na Kudy z nudy

Dětský den

Oslavte svátek všech dětí s oblíbenou Princeznou na hrášku ve Westfield Chodov. V obchodním centru vás přivítají herci ze zbrusu nové filmové pohádky a nebude chybět velmi bohatý program plný soutěží a zábavy (nejen) pro všechny prince a princezny.
Praha 11, Praha

Výstava Pocity v tichu

Veronika Padevětová – Pocity v tichu – autorka využívá různorodé styly a techniky. Těšit se můžete na rozmanité obrázky. Výstava je prodejní.
Netolice, Jihočeský kraj

Deo Gratias – Czech Ensemble Baroque Quintet

V nádherných prostorách kostela sv. Václava vystoupí ve čtvrtek 4. července od 20:00 hodin český vokální soubor Czech Ensemble Baroque Quintet.
Mikulov, Jihomoravský kraj

Výstava retro kočárků

Výstava retro kočárků sběratelky paní Markéty Kubové, kterou doplňují panenky, medvídci, kojenecké oblečení a mnoho dalších milých drobností.
Netolice, Jihočeský kraj

Stíny minulosti na fotografiích

Muzeum zlata Nový Knín zve na výstavu fotografií dostupnou od 31. 5. do 15. 9. 2024.
Nový Knín, Středočeský kraj

Pocta veteránům

Zveme vás na hrad Sovinec, kde jsme si pro vás připravili akci na počest všech válečných veteránů.
Jiříkov, Moravskoslezský kraj

Dagmar Pecková

Městské kulturní a informační středisko Kašperské Hory vás zve na letní kulturní událost k oslavě Roku České hudby. Zazní Biblické písně Antonína Dvořáka.
Kašperské Hory, Plzeňský kraj

Setkání chovatelů a Velká burza

Pravidelné Setkání chovatelů spojené s prodejní burzou v Přerově.
Přerov, Olomoucký kraj