Slevy, vouchery, vstupy zdarma - dovolená 2023

Aktuality celá ČR

Blížící se zajímavé akce

Den Pardubického kraje 2023

Známé hudební kapely, regionální potraviny a bohatý program. To vše zažijte na jedné z největších kulturních akcí regionu – Den Pardubického kraje 2023, který nabídne zábavu pro každého.
Pardubice, Pardubický kraj

Hudební festival MichalFest na Dole Michal

MichalFest je tou správnou volbou. 10. – 11. června 2022 v areálu Dolu Michal.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

XX. muzejní noc v České Lípě – Po stopách exkluzivního vlaku Orient Express

Jubilejní dvacátá muzejní noc proběhne v celém areálu Vlastivědného muzea v České Lípě a je svázána s tématem železnice. Letošní ročník naváže na nově otevřenou výstavu „Příběh českolipské vagónky“ a připomene výročí 140 let od doby, kdy v roce 1883 poprvé vyjel luxusní vlak Orient Express.
Česká Lípa, Liberecký kraj

Folklorní festival Mělnický vrkoč

V červnu se koná další ročník folklorního festivalu Mělnický Vrkoč, kterého se účastí mělnické soubory DFS Jarošáček a FS Jarošovci. Představí se vám také soubory z dalších měst.
Mělník, Středočeský kraj

Víkend otevřených zahrad 2023

Víkend otevřených zahrad je událostí, kdy se lidem otevírá možnost nahlédnout do běžně nepřístupných zahrad, ale také poznat své oblíbené parky novým způsobem. Cílem akce je zvýšit informovanost a povědomí lidí o zahradním umění, zahradní architektuře.
Praha 5, Praha

Dny otevřených dveří v oboře Fláje

Flájské brány se otevřou. Turisté se budou moci napříč oborou volně projít po značené trase v rámci Dnů otevřených bran. Respektování značené trasy bude sledováno personálem nájemce obory.
Klíny, Ústecký kraj

Letní barokní festival 2023 – Barokní kultura v západních Čechách

Netradiční zážitky na zajímavých místech Plzeňského kraje slibuje Letní barokní festival, který nabídne program na barokních památkách. Láká na vážnou hudbu, divadlo a průvody, tanec, tradiční gastronomii, ukázky barokních vůní, módy a zábavy.
Plzeň, Plzeňský kraj

Zámek hravě – Pohádkové prohlídky pro děti na zámku v Náchodě

Společně s našimi dvorními dámami, komornými či komorníky můžete vyrazit na dětské prohlídky! Tak hurá za dobrodružstvím, které vás může potkat na náchodském dvoře vévodském!
Náchod, Královéhradecký kraj

Nové články na Kudy z nudy

Řemeslnický den na Curii Vítkov

Historická řemesla v areálu archeoskanzenu Curia Vítkov u Chrastavy – na šlechtickém dvorci z 12. století.
Chrastava, Liberecký kraj

Branický knižní malotrh

Moderni bookfest, který bude bavit každého. Čeká nás bohatý knižní, hudební a další kulturní program. Můžete si nakoupit skvělé knihy, dát si báječné jídlo, zaposlouchat se do autorských čtení nebo tančit se sklenkou prosecca v ruce. Přijďte si užít pohodovou letní akci na periferii centra Prahy.
Praha 4, Praha

Dvořák – Lužanská mše

Pražští symfonikové a jejich nejlepší sólisté pod vedením svého šéfdirigenta Tomáše Braunera uvedou v komorní řadě díla Antonína Dvořáka, Jana Křtitele Vaňhala a Josepha Haydna.
Praha 1, Praha

Den otevřených dveří v Srbských jeskyních

Pojďte s námi navštívit turisticky běžně nepřístupné jeskyně a významné zimoviště netopýrů. Speleologický klub Praha ve spolupráci se ZO ČSOP Nyctalus Vás zve na Den otevřených dveří v Srbských jeskyních. Zdejší jeskyňáři vás provedou podzemním labyrintem a určitě se u toho zašpiníte.
Srbsko, Středočeský kraj

Kollert Family

Vynikající klavírista Jiří Kollert společně se svými nadanými syny Eduardem a Richardem v komorní řadě Pražských symfoniků.
Praha 1, Praha

Komentovaná prohlídka Kolem Lázní

Komentovaná prohlídka exteriéru Lázní a Lázeňské zahrady soch
Liberec, Liberecký kraj

Divadlo Buchty a loutky

Tři zlaté vlasy děda Vševěda aneb Jak se ze syna chudého uhlíře stal král zahrají Buchty a loutky na Knihexu 13 tuto sobotu 10.6. od 10 hodin v Kasárnách Karlín v Praze.
Praha 8, Praha

Komentovaná prohlídka Letní povídání o druhém břehu

Komentovanou prohlídkou výstavy Na druhý břeh provede PhDr. Michaela Kubišová.
Liberec, Liberecký kraj