Inspirace na výlety i když prší pro celou rodinu

Aktuality Celá ČR

Blížící se zajímavé akce

Podluží v písni a tanci – Národopisné slavnosti ve Tvrdonicích 2024

69. ročník folklórního festivalu regionu Podluží spojený s ochutnávkou místních vín a krajových specialit – 31.5.-2.6. 2024.
Tvrdonice, Jihomoravský kraj

Šrámkův Písek 2024

Přehlídka exprerimentujícího divadla v Písku.
Písek, Jihočeský kraj

Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu Ecce Homo Šternberk 2024

Mistrovství Evropy vozů v jízdě do vrchu odstartuje na Ecce Homo ve Šternberku tradičně první červnový víkend. Trať Ecce Homo obleženou tisíci diváky a skvělý závod je zážitek, který by si neměl nechat nikdo ujít.
Šternberk, Olomoucký kraj

Metalfest Open Air 2024

Metalfest v Plzni je už velmi uznávanou metalovou tradicí. Fanoušci si tento festival našli a oblíbili nejen pro jeho skvělou hudební dramaturgii mnoha žánrů metalu, ale i pro jeho jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná.
Plzeň, Plzeňský kraj

Městské slavnosti Děčín 2024

Městské slavnosti Děčín se letos konají od poloviny května do poloviny června. Těšit se můžete na dny plné zábavy pro celou rodinu.
Děčín, Ústecký kraj

Noční prohlídka v Mořském světě

Mořský svět je ideální místo pro prožití rodinného výletu. A to nejen ve dne, ale také večer! Každý poslední pátek v měsíci se zde koná noční prohlídka!
Praha 7, Praha

111. Primátorky 2024

Veslařský závod na dosah ruky – na Vltavě v centru hlavního města Prahy, ve dnech 31. května – 2. června 2024 proběhne tradiční závod veslařů, který píše svou historii již do roku 1910. Jedná se o tradiční český veslařský závod, konaný v Praze na řece Vltavě pod Vyšehradem.
Praha, Praha

Trocnovské divadelní slavnosti 2024

Zveme vás na Trocnovské divadelní slavnosti, sérii čtyř představení pod širým nebem v areálu Památníku Jana Žižky z Trocnova, který je pobočkou Jihočeského muzea.
Borovany, Jihočeský kraj

Nové články na Kudy z nudy

Bike box v Kadani

Sestava tří horizontálních, jednostranných elektronicky řízených Bike Boxů. Je zde možné uložení až šesti kol.
Kadaň, Ústecký kraj

Kostelní voskovice z Palonína – unikátní výroba paškálů

Za nejdůležitější svíci v kostele je považován paškál. Jde o speciální voskovice, které mají nezastupitelnou roli hlavně v období Velikonoc, kdy se zapalují na znamení Kristova zmrtvýchvstání. Už čtvrt století je ve velkém vyrábějí v malé vesničce Palonín pracovnice chráněné dílny Charity Zábřeh.
Palonín, Olomoucký kraj

Kamínková aukce pro hospic Oblastní charity Hradec Králové

Srdečně zveme k účasti na benefiční online Kamínkovou aukci unikátních, originálů kamenných objektů od 82 výtvarníků.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Historická tramvaj 42 dětem

Prohlédněte si krásy Prahy z okna historické tramvaje se svými ratolestmi, které budou mít u příležitosti Mezinárodního dne dětí jízdu od 14 do 18 hodin zdarma.
Praha, Praha

Od linií k hmotě – Vojtěch Kovařík

Výstava Vojtěcha Kovaříka Od linií k hmotě v Museu Kampa se zabývá osudovostí. Je-li naše cesta předurčena osudem, co znamenají vůle, štěstí, náhoda? Výstava je otevřena od 8. 6. do 8. 9. 2024.
Praha 1, Praha

Prohlídka Sapy s brzkou večeří

Zažijte jedinečnou prohlídku pražské tržnice Sapa s průvodcem se Sapa Trip! Odhalte s námi skryté poklady vietnamské kultury, náboženství a gastronomie přímo v srdci Prahy.
Praha 4, Praha

Dětský den v Brick Corner

Unikátní zábavné centrum ze stavebnice LEGO pořádá ke dni dětí víkend plný zábavných her a soutěží o LEGO produkty. Každé dítě obdrží ke vstupence LEGO figurku zdarma.
Praha 6, Praha

Dětský den

Oslavte svátek všech dětí s oblíbenou Princeznou na hrášku ve Westfield Chodov. V obchodním centru vás přivítají herci ze zbrusu nové filmové pohádky a nebude chybět velmi bohatý program plný soutěží a zábavy (nejen) pro všechny prince a princezny.
Praha 11, Praha