Přehled hradů a zámků, kde to žije i v zimě

Aktuality celá ČR

Blížící se zajímavé akce

Večerní prohlídky Stezky korunami stromů v Janských Lázních

Stezka korunami stromů Krkonoše si pro své návštěvníky opět připravila unikátní zážitek. Každou středu o jarních prázdninách se mohou návštěvníci těšit na jedinečné prohlídky po setmění vedené průvodci ze Správy Krkonošského národního parku.
Janské Lázně, Královéhradecký kraj

Lyžařský závod Jizerská 50

Jednu z nejvýznamnějších sportovních událostí v České republice čeká už 56. ročník. ČEZ Datum konání bylo opět stanoveno na druhý víkend v únoru, akce se bude konat konkrétně od 9. do 12. 2. 2023.
Bedřichov, Liberecký kraj

Volkswagen Bedřichovská 30

Bedřichovská 30 startuje ve čtvrtek 9. února od 13:30 hodin. Trasa vede k rozcestí U Buku, na Novou Louku, Kristiánov, Čihadla, ke Žďárku, na Hřebínek a k rozcestí Za přehradou. Závod se jede volnou technikou.
Bedřichov, Liberecký kraj

ČSOB Jizerská 17

Jizerská 17 ČSOB je zcela novým závodem v rámci Jizerské 50. Jede se už ve čtvrtek 9. února a trasa vás zavede například k rozcestí U Buku, na Novou louku či na Hřebínek.
Bedřichov, Liberecký kraj

Večerní komentované prohlídky výstavy Josef Lada ve Zlíně

Jedinečnou výstavu Josefa Lady, která probíhá do 19. března v Galerii Desítka v Obchodním domě Zlín, doprovodí také speciální večerní komentované prohlídky. V únoru se budou konat každý čtvrtek.
Zlín, Zlínský kraj

Květinová unie – výstava Národní galerie v Praze, Veletržní palác

Devět mladých českých umělců a designerů vyzdobilo při příležitosti loňského předsednictví České republiky dvě budovy Rady Evropské unie v Bruselu.
Praha 7, Praha

Čokoládový festival Olomouc

Máte rádi čokoládu a další sladká potěšení? Tak je tato olomoucká akce v Galerii Šantovka stvořena přímo pro vás!
Olomouc, Olomoucký kraj

Historičtí lyžníci na Jizerské 50

Netradiční závod v historických kostýmech je především vzpomínkou na dobu, kdy se začala psát historie Jizerské 50 a pojede se v pátek 10. února od 19:15 hodin.
Bedřichov, Liberecký kraj

Nové články na Kudy z nudy

Netradiční prohlídka zámku aneb jak se naše panstvo bavilo o masopustu 2023

Přijďte zažít tak trochu jiné únorové odpoledne na frýdeckém zámku! Můžete se těšit na netradiční prohlídku zámku, expozici Beskydy – příroda a lidé, a naše aktuální výstavy.
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Malý princ Elišky Podzimkové

Zažijte legendární klasiku Antoina de Saint-Exupéryho ve výjimečné úpravě s fotoilustracemi multimediální umělkyně Elišky Podzimkové. Interaktivní výstava vás zavede přímo do tajuplného světa Malého prince.
Napajedla, Zlínský kraj

Knihopásek

Festival zaměřený na kvalitní dětskou literaturu.
Mikulov, Jihomoravský kraj

Škoda v Olympii – unikátní výstava vozů slavné automobilky.

Jízdní kola, motocykly, automobily. V obchodním a zábavním centru Olympia Brno můžete 9. – 26. února navštívit unikátní výstavu historických vozů slavné automobilky Škoda.
Brno, Jihomoravský kraj

Šmoulové – Magický svět na Brněnském výstavišti

Dobrodružný park Šmoulové – Magický svět na Výstavišti Brno láká na spoustu zábavy a dobrodružství. Šmoulové zvou do své originální vesnice, promění vás ve šmoulu, a spolu s nimi zachráníte les před čarodějem Gargamelem. Kromě zábavy je park doplněn o vzdělávací stezku zaměřenou na ochranu přírody.
Brno, Jihomoravský kraj

Café Klášter – 9. narozeniny

Je čas oslavit narozeniny. Tentokrát v dress code: ANIMALS. Začínáme už ve tři hodiny, v odpoledních hodinách je párty vhodná i pro děti.
Napajedla, Zlínský kraj

Hudba: Kolektivní Halucinace a Jan Váňa

Únorový večer, poetické texty snoubící se s jemnou kytarovou hudbou a náznaky elektroniky, které vám vyrvou pevnou půdu z pod nohou.
Praha 1, Praha

Avanti cup 2023

Neoficiální závody v agility.
Sedlec, Jihomoravský kraj