Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Venkovská turistika

Venkovská turistika celá ČR

Vzpomínáte na prázdniny u babičky, vůni čerstvě utržených jahod a jablek, chuť pečených brambor a líná odpoledne s knížkou ve stínu stromů? Je vám líto, že vaše děti netráví celé dny na louce a v lese a nerozeznají krávu od ovce? Neházejte flintu do žita a vydejte se na některou z venkovských farem.

Po ruchu velkoměsta určitě přijde vhod zajet si někam na čerstvý vzduch a vychutnat si klid a pohodu

Vždy jste chtěli vědět, jak se bačové starají o ovce? Přijeďte na farmu Košík. Med od místních včel, ovoce a zeleninu přímo ze zahrady ochutnáte na biofarmě Javořice Lhotka, pod bájnou horou čeká na vaše děti Farma Blaník se zvířecím parkem a atrakcemi. Okouzluje vás zlaté slunce zapadající nad vinicemi? Sledujte je ze hřbetu koně na Jáňově dvoře. Pokud jste nikdy jedli vlastnoručně ulovenou rybu, zkuste to na Pstruhové farmě Pilníkov. Farma Bolka Polívky nabízí navíc i wellness centrum!

Zobrazit celý popis
Rožnov láká o víkendu na Josefský jarmark
13. březen 2017 9:45

Rožnov láká o víkendu na Josefský jarmark

Rožnov pod Radhoštěm
Velmi zajímavé a oblíbené programy nabídne s přicházejícím jarem Rožnov pod Radhoštěm návštěvníkům i místním obyvatelům. Tradiční Josefský jarmark můžete navštívit v pátek 18. 3. a v sobotu 19. 3. na Masarykově náměstí v Rožnově pod Radhoštěm.