Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl

Životní styl celá ČR

Jste úspěšní v práci, stíháte se bezchybně starat o rodinu a kamarádi si vás nemůžou vynachválit? A myslíte někdy také na sebe? Pokud ne, změňte to! Udělejte si alespoň malou radost procházkou městem, výletem na venkovskou farmu, víkendem ve wellness centru nebo návštěvou galerie.

Znáte hlavní zásady zdravého životního stylu? Víte, že mezi ně patří i optimismus a dobrá nálada?

Milujete moderní architekturu? Pak vyzvěte k tanci Tančící dům v Praze anebo se vydejte do Zlína obhlédnout Kongresové centrum, které navrhla Eva Jiřičná. Za československou fotografií 20. století a současnosti se vypravte do Muzea umění a designu v Benešově, na koncert nebo na výstavu si zajděte do pražské Galerie Rudolfinum. V Brtnici v Expozici Josefa Hoffmanna nahlédněte pod ruce jednomu z českých architektů a designérů 19. a 20. století, kávu si vychutnejte v pražském Design Hotelu Sax.

Zobrazit celý popis
Česko se v sobotu přidá k akci Hodina Země
24. březen 2017 12:00

Česko se v sobotu přidá k akci Hodina Země

V sobotu večer 25. 3. 2017 se Česká republika přidá ke kampani na podporu změny klimatu a od 20:30 do 21:30 zhasne památky jako např. hrad Špilberk v Brně, Radniční věž v Ostravě či chrám svaté Barbory v Kutné Hoře. Již sedmý ročník akce podpoří nejznámější světové památky a tisíce měst, firem a obydlí po celém světě. Společně vyzvou svět k úsporám energie a šetrnějšímu zacházení se životním prostředím.