Úvod > Co chcete dělat? > Zimní sporty > Brusle a sáňky

Brusle a sáňky celá ČR

Stačí první sněhové vločky a děti už běží se sáňkami nejbližší svah. Ožívají i milovníci bruslení, kteří ke klouzání po ledové ploše potřebují jen pár mrazivých dní. A tak vytáhněte saně, nechte si nabrousit brusle a hurá na sáňkařské dráhy a cesty, na jezera i na jednu úžasnou bruslařskou dráhu!

Vraťte se se svými dětmi do dětských let a užívejte si sjíždění kopců na sáňkách a zábavu na bruslích

Skvělé bruslení nabízí zamrzlé Máchovo jezero i přehrada Lipno; tady najdete nejdelší bruslařskou dráhu na světě – měří 11 km, ale za příznivých podmínek se po ledě dá jet 38 km z Lipna nad Vltavou až do Perneku. Sáňkování si užijete na speciální dráze ve Špindlerově Mlýně a na Zvonkové cestě z Černé hory do Janských Lázní, na noční sáňkování na osvětlené trati se vypravte do skiareálu Sněžník na Dolní Moravě. Raritou je závodní sáňkařská dráha ve Smržovce, kde se jezdí rychlostí až 103 km/hod.

Zobrazit celý popis
Ledová magistrála na Lipně je opět v provozu
9. únor 2017 14:09

Ledová magistrála na Lipně je opět v provozu

Lipno nad Vltavou
Ledová magistrála opět v provozu. Díky mrazivým teplotám v posledních dnech si můžete opět zabruslit na okruhu v Lipně nad Vlatvou i ve Frymburku. Nástupní místo na ledovou magistrálu v Lipně nad Vltavou je u Loděnice Lipno nebo v přístavu Marina Lipno u Obrryby. Zaparkovat můžete zdarma na centrálním parkovišti ve Skiareálu Lipno. Pokud s sebou nemáte brusle, můžete si je zapůjčit v půjčovně Intersport Rent přímo v přístavu v budově Kapitanátu.
Relaxace i sport Na Ostrově

Relaxace i sport Na Ostrově

Beroun, Střední Čechy
Hokejová škola Bukač hockey

Hokejová škola Bukač hockey

Chlum u Třeboně, Jižní Čechy
Vyjížďky v saních v Rokytnici

Vyjížďky v saních v Rokytnici

Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše a Podkrkonoší