Zábava celá ČR

Chcete recept na správnou zábavu? Smíchejte města, památky, historické slavnosti, divadla a festivaly, přidejte volnočasové aktivity, soutěže, hry a animační programy, doplňte kousek středověku, dobové gastronomické speciality, špetku moderních technologií – a můžete se vydat na cestu.

Čekají na vás centra zábavy, historie i současnost a kousky, nad kterými se vám bude tajit dech

Pražské 5D kino vás přesvědčí, že 3D je minulostí; tenhle zážitek si rozhodně budete pamatovat! Hluboko do podzemí vás doveze důlní vláček v příbramském Hornickém muzeu, do šerého dávnověku až mezi husity zavítáte v táborském Housově mlýně, v Loučni se budete proplétat bludišti a labyrinty, nahlédnout můžete i do zákulisí pražského letiště a zažít start letadla nebo přistání přímo u přistávací dráhy. A až vás to na zemi přestane bavit, vydejte se na velký vesmírný let s Planetáriem Praha!

Zobrazit celý popis
Příbor se v Hodině Země zahalí do tmy
22. březen 2017 14:50

Příbor se v Hodině Země zahalí do tmy

Příbor
Podobně jako v loňském roce se i letos město Příbor připojuje k akci "Hodina Země", který se koná v sobotu 25. března od 20:30 do 21:30 hodin. Loni se do této akce zapojilo na 150 měst, obcí, památek a dalších subjektů. Na celém světě to bylo 12 000 památek ze 178 zemí.
Africký dům v ČR

Africký dům v ČR

Praha 3, Praha
Army Park Ořechov - muzeum

Army Park Ořechov - muzeum

Ořechov, Jižní Morava
Na tanečky pro seniory do Varů

Na tanečky pro seniory do Varů

Karlovy Vary, Západočeské lázně