Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Organizované výlety a exkurze

Organizované výlety a exkurze celá ČR

Už vás nebaví narychlo spíchnuté akce a chcete, aby se někdo postaral nejen o vás, ale i o pestrý program? Jste na správném místě! Máme pro vás balíčky zážitků, romantické víkendy, organizované zájezdy a výlety s průvodci i doplňkovým programem.

Toužíte po nových zážitcích? Vše je připravené přesně na míru a dle vašeho přání!

Proměňte se na jediný den v ošetřovatele vzácných zvířatzoologické zahradě ve Dvoře Králové, vypravte se na cestu časem za strašidly a přízraky ulicemi staré Prahy anebo odhalte tajemství středověkého husitského města Tábor! Chodíte rádi pěšky? Pak si nechte ukázat Šumavu od tamních rodáků a lidí, kteří ji znají jako své boty, anebo se v doprovodu zkušených průvodců vydejte na toulky Křivoklátskem. Pokud raději cestujete na kole a s přáteli, zveme vás na cyklistické výlety Plzeňskem. 

Zobrazit celý popis
Do Podolí, do vodárny!
13. březen 2017 15:07

Do Podolí, do vodárny!

Praha 4
V rámci oslav Světového dne vody připravily Pražské vodovody a kanalizace Den otevřených dveří v Muzeu pražského vodárenství. Zájemci jej mohou navštívit v sobotu 18. 3 a v neděli 19. 3, vždy od 9.30 do 16.30 hodin. Hlavním smyslem je připomenout lidstvu význam vody a nutnost ochrany vodních zdrojů. Návštěvníci mohou obdivovat velmi cenné sbírky různých druhů vodovodního potrubí, uzavíracích elementů, unikátní sbírku vodoměrů a další historické přístroje a nástroje.
Baťa - švec pro celý svět

Baťa - švec pro celý svět

Zlín, Východní Morava
Roubenky – Rekreační středisko Zlatník

Roubenky – Rekreační středisko Zlatník

Zlatá Olešnice, Českolipsko a Jizerské hory
Sklářská huť Glasstar Nenačovice

Sklářská huť Glasstar Nenačovice

Beroun, Střední Čechy