Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Nakupování a design

Nakupování a design celá ČR

Zajímáte se o současné umění a originální design, exkluzivní limitované edice zavedených tvůrců i díla mladých výtvarníků? Zavedeme vás jak do galerií a muzeí s expozicemi skla, keramiky, porcelánu, textilu a nábytku, tak do designových obchodů, nabízejících svěží inspiraci a různorodé žánry!

Kde dobře nakoupíte umění a design? Ať už levně nebo luxusně: nákupní centra, luxusní butiky, obchůdky se suvenýry, trhy a tržnice

Kochat se, obdivovat, ale také nakupovat předměty s puncem originality od českých i zahraničních designérů můžete například v galerii Křehký, v Morna Art Gallery, v obchodní galerii Modernista či na výstavách, pořádaných Agenturou českého keramického designu. Zatímco v Uměleckoprůmyslovém muzeu v Brně poznáte, jak se vyvíjelo užité umění od středověku po současnost, centrum současného umění MeetFactory je místem setkávání umělců všech oborů, kde se naplno tvoří i žije – právě teď!

Zobrazit celý popis
Začíná sezona plzeňských trhů
20. březen 2017 11:00

Začíná sezona plzeňských trhů

Plzeň
Tradiční tematické i farmářské trhy oživí Plzeň během celého roku. Dřevěné boudy s rozmanitým sortimentem vyrostou na náměstí Republiky každý měsíc s výjimkou června a července, kdy naopak uvolní prostor pro prázdninové festivaly. Dvakrát do měsíce se budou konat farmářské trhy.