Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Interaktivní expozice

Interaktivní expozice celá ČR

Pokud jste ještě nikdy nezkusili vyrobit vlastní svíčku, dřeváky nebo hrnek a nevíte, jak slavní vynálezci přišli na kloub všelijakým objevům, jsou právě pro vás určeny interaktivní expozice, science centra a další místa neformálního vzdělávání. Otevřete dveře do světa vědy a techniky, pokusů a her!

Toužíte zažít radost z poznání? Objevte vtipnou a interaktivní formou vědní a technické obory!

Možná už znáte plzeňskou Techmanii a liberecký iQpark, tedy science centra plná her, pokusů a interaktivních exponátů, ale už jste navštívili milovický zábavně-naučný park Mirakulum, plný her, zábavy a splněných dětských snů? Jedinečné pokusy se dřevem si užijete v zážitkové dílně v Návštěvnickém centru dřevařství na Modravě, v pražském muzeu stavebnice Lego si vyhrajete do sytosti a nakonec můžete v kůži některého z dávných obyvatel královského sídla prožít originální Příběh Pražského hradu.

Zobrazit celý popis
Národní technické muzeum dnes jen za 50 Kč
15. únor 2017 7:00

Národní technické muzeum dnes jen za 50 Kč

Praha 6
Národní technické muzeum dnes slaví 6. výročí od svého slavnostního znovuotevření! V otevírací době můžete navštívit všechny výstavy a stálé expozice v budově na Letné za snížené vstupné 50 Kč (snížené vstupné se nevztahuje na prohlídku Rudného a uhelného dolu).
Hrad a pevnost Špilberk v Brně

Hrad a pevnost Špilberk v Brně

Brno-střed, Jižní Morava
Miniuni – Svět miniatur Ostrava

Miniuni – Svět miniatur Ostrava

Ostrava, Severní Morava a Slezsko
Ponocný a živé sochy ve Znojmě

Ponocný a živé sochy ve Znojmě

Znojmo, Jižní Morava