Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Dětské atrakce a hřiště

Dětské atrakce a hřiště celá ČR

Vašim dětem už nestačí obyčejné pískoviště s prolézačkou a houpačkou? Vyjeďte si na výlet do areálů plných atrakcí, kde se zabaví malí i velcí. Najdete tam nejenom kouzelné hrady, trampolíny, bludiště, skluzavky a tobogány, ale také lanová a síťová centra, pohádkové restaurace a zajímavé ubytování.
Na prolézacích věžích, obřích skluzavkách nebo trampolínách se mohou děti vyřádit například v českobudějovickém Hopsáriu, v zábavném parku TongoHradci Králové, zlínské Galaxii,v brněnském parku Bongo nebo v ostravském Jojo parku; všechny jsou zastřešené a můžete je navštívit po celý rok. Spoustu zábavy nabízí také areály pod širým nebem, například zábavní park PermoniumOslavanech, zábavně-naučný park MirakulumMilovicích či Šťastná zeměRadvánovicích.
Zobrazit celý popis
Broukoviště v Zoo Ostrava a Lesní městečko Mirakulum jsou Dřevěnou stavbou roku 2017
24. březen 2017 13:25

Broukoviště v Zoo Ostrava a Lesní městečko Mirakulum jsou Dřevěnou stavbou roku 2017

Ostrava
Interaktivní koutek s obřími modely vzácných brouků v ostravské zoo získal v kategorii malých staveb nejvíce hlasů veřejnosti, v kategorii velkých staveb zvítězilo lesní městečko Mirakulum. Vítěze vybírala odborná porota a široká veřejnost v 8 soutěžních kategoriích.