Hotely celá ČR

Hledáte komfortní ubytování doplněné skvělými službami v designově zajímavých místech či v originálních budovách s pozoruhodnou historií? Pak si určitě vyberete z ubytování na zámku či nejmodernějších hotelech s originálním architektonickým konceptem.

Hledáte hotel? Vyberte si z nabídky hotelů v nejkrásnějších lokalitách po celé ČR!

Art & Design Hotel Miura v Čeladné je architektonickou lahůdkou od Davida Černého, která nabízí spojení designu, umění, wellness, golfu i přírody. Wellness centrum s fitness, saunu a místnosti plně vybavené nejmodernější technologií si můžete dopřát v novém čtyřhvězdičkovém hotelu Mercure Ostrava Center, který se stal jedním z nejoblíbenějších hotelů v Ostravě. Interiér pražského hotelu Moods v Klimentské ulici navrhli mladí designéři Vladimír Žák a Roman Vrtiška. Hotel je vůbec prvním v České republice specializující se výhradně na technologie firmy Apple, díky kterým nabízí svým hostům bohatou knihovnu hudby a videí. Nejmodernější desig nabízí také Icon Hotel na Praze 1 v ulici V Jámě, vybavený zcela přírodními, ručně vyráběnými postelemi od švédské firmy Hästens. Opravdovým zážitkem pak může být ubytování v  šestihvězdičkovém apartmá - One Room Hotelu na Žižkovském vysílači.

Rádi byste si dopřáli ubytování veskutečných zámeckých komnatách? Vyzkoušejte tedy odpočinek ve správném zámeckém luxusu na zámku Hostačov či v Novém Světlově. Atmosféru dávných dob můžete nasát také v nově zrestaurovaném kroměřížském hotelu La Fresca, kde byl v době konání říšského sněmu ubytován Karel Havlíček Borovský.
Zobrazit celý popis
Ubytování na zámcích - luxus a zážitky za skvělou cenu
17. únor 2017 9:00

Ubytování na zámcích - luxus a zážitky za skvělou cenu

Možná máte to štěstí a nějaký hrad či zámek vám říká pane, ale možná patříte k těm, kteří si královské bydlení chtějí alespoň jednou v životě vyzkoušet. V Česku objevíte celou řadu elegantních sídel, která hostům nabízejí ubytování plné romantiky a historie. Někde na vás čekají zámecké hotely, jinde jen pár stylových apartmánů. Které si vyberete pro svůj příští pobyt?
 Horský hotýlek Kladenka v Peci pod Sněžkou

Horský hotýlek Kladenka v Peci pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou, Krkonoše a Podkrkonoší
Hotel Grádl v Železné Rudě

Hotel Grádl v Železné Rudě

Železná Ruda, Šumava
Hotel Panský Dům v podhůří Orlických hor

Hotel Panský Dům v podhůří Orlických hor

Kostelec nad Orlicí, Královéhradecko