Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování

Ubytování celá ČR

Rádi byste strávili noc na biofarmě nebo si užili relax ve wellness hotelu? Nechejte se hýčkat v zámeckých hotelích či v designových novinkách, udělejte si pohodovou dovolenou v příjemném penzionu anebo vyrazte s celou rodinou do skvěle vybaveného kempu.

Nabídka Kudy z nudy zahrnuje více než tisícovku hotelů, penzionů, chat a kempů v celé ČR

Pořádnou dávku luxusu vám dopřejí zámecké hotely. K těm nejromantičtějším patří Zámecký hotel Sychrov či zámek Hrubá Skála, známý z mnoha pohádek. Hotel Chateau Kotěra okouzlí všechny, kdo milují atmosféru z počátku 20. století. Ojedinělé spojení historie, komfortu a moderní architektury zaručuje Zámek Liblice z dílny italského architekta G. Alliprandiho. K nejoriginálnějším hotelům v Česku patří Hotel Besídka ve Slavonicích, který se z venku tváří jako renesanční dům, avšak uvevnitř vás ohromí ultramoderní interiéry. Designově jedinečný koncept představuje také Hotel Vitality nedaleko Třince s unikátním wellness centrem.
Zobrazit celý popis
Ubytování na zámcích - luxus a zážitky za skvělou cenu
17. únor 2017 9:00

Ubytování na zámcích - luxus a zážitky za skvělou cenu

Možná máte to štěstí a nějaký hrad či zámek vám říká pane, ale možná patříte k těm, kteří si královské bydlení chtějí alespoň jednou v životě vyzkoušet. V Česku objevíte celou řadu elegantních sídel, která hostům nabízejí ubytování plné romantiky a historie. Někde na vás čekají zámecké hotely, jinde jen pár stylových apartmánů. Které si vyberete pro svůj příští pobyt?