Úvod > Co chcete dělat? > Příroda > Zoo a akvária

Zoo a akvária celá ČR

V zoologických zahradách a akvarijních expozicích se zabaví děti i dospělí, i když je zima nebo se slunce zrovna schová za mraky. Navíc zoo se každý rok mění, vylepšují a připravují zábavné hry a programy pro nejrůznější příležitosti, takže pokaždé můžete zažít nebo vyzkoušet něco nového.

Zoologické zahrady, mořská i sladkovodní akvária, vodní parky či obory lákají malé i velké návštěvníky

Největší a také nejkrásnější mořská akvária si prohlédnete v Praze a v Hradci Králové, ovšem velkou nádrž pro žraloky mají také v olomoucké Zoologické zahradě na Svatém Kopečku. Koho to táhne do Afriky, ten by se měl vydat na Safari do zoo ve Dvoře Králové. Úžasné zážitky nabízí Zoologická zahrada Ostrava nebo Zoologická zahrada Zlín, mimořádně rozlehlá a členěná podle kontinentů, milovníci kočkovitých šelem by zase měli zamířit za bílými tygry do Zoologické zahrady v Liberci.

Zobrazit celý popis
Zahájení 86. sezony Zoo Praha proběhne v retro stylu již tuto sobotu
23. březen 2017 10:00

Zahájení 86. sezony Zoo Praha proběhne v retro stylu již tuto sobotu

Praha 7
Už 86. sezonu zahájí Zoo Praha v sobotu 25. března 2017. Program se letos ponese hlavně v retro stylu 70. let minulého století. Zavzpomínejte na dobu svého dětství - pamatujete si například, za kým jste už tehdy chodili do pražské zoo? Přijďte si oživit vzpomínky a zároveň potěšit sebe i své děti se zvířaty v trojské zoo! V duchu 70. let bude probíhat i další program v celém areálu zoo – křtiny knihy „Osamělý mrtvý muž“ a vernisáž výstavy „Úspěšná sedmdesátá“. Navíc se uskuteční křtiny varanů komodských.