Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Cykloturistika

Cykloturistika celá ČR

Pro ty, pro něž se kolo stalo stálým partnerem na výlety do rovin i kopců, máme spousty báječných tipů: vyzkoušené trasy zážitkové, dálkové i tematické, trasy žertovné i vážně míněné. Nechybí ani půjčovny kol, muzea bicyklů či penziony, hotely, chaty a kempy, zařazené do projektu Cyklisté vítáni!

Využijte tipy na nové cyklotrasy a naučné cyklistické stezky, ktréré nabízí ideální podmínky pro cykloturistiku

Pořád tak trochu z kopce pojedete od pramene Jizery až k soutoku s Labem po Greenway Jizera, zato v členitém terénu bývalého vojenského prostoru u Stráže pod Ralskem si dáte pořádně do těla! Kdo má rád daleké obzory, ten se může vydat z Brna do Vídně nebo z Bavorska do Čech po cyklostezce Ohře – a naopak milovníci kuriozit si přijdou na své na Čarodějnické cyklotrase v Jeseníkách anebo u Tanvaldu, kde se společně s Járou Cimrmanem můžete projet po cyklostezce nazvané Na kole kolem Liptákova.

Zobrazit celý popis
Růžová kola se po zimě vrací do Prahy
24. březen 2017 9:00

Růžová kola se po zimě vrací do Prahy

Praha
Do ulic hlavního města se po zimě vrací originální růžová kola! Letos bude služba připomínat systémy známé ze západních měst – uživatelé mají totiž nově vypůjčit si kolo jednorázově, bez nutnosti celoroční registrace. Za půjčení růžového kola na hodinu zaplatíte 32 korun, což je přesně stejný obnos jako za jízdenku MHD.
Cyklotrasy v Labsko-Cidlinské oblasti

Cyklotrasy v Labsko-Cidlinské oblasti

Dobšice, Střední Čechy
Lanová dráha Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou

Lanová dráha Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše a Podkrkonoší
Ekologický pobyt v Pensionu Jana

Ekologický pobyt v Pensionu Jana

Děčín, Severozápadní Čechy