Úvod > Co chcete dělat? > Lázně a wellness > Wellness programy

Wellness programy celá ČR

Z tradice českého léčebného lázeňství čerpají i nové formy wellness programů. K současnému životnímu stylu stále častěji patří relaxační a zkrášlovací pobyty doplněné o zajímavé sportovní aktivity. Užijte si masáže, aromaterapii, čokoládové zábaly, regenerační koupele i procházky, fitness nebo golf.

Nejen komplexní lázeňská léčba vám může pomoci od nemocí a stresu. Využijte wellness programy, které vám vrátí tělesnou i duševní rovnováhu

Do formy se dostanete například v Lázních Bělohrad, v lázeňském resortu Tree of Life, anebo v Černé Hoře v romantickém Hotelu Sladovna. Finská sauna, masáže nebo parní lázeň vás nabijí energií ve Wellness centru Léčebných lázní Bohdaneč, skvělou relaxaci si užijete rovněž v Hotelu Chateau Kotěra anebo ve Wellness centru Svaté pole, kde vsadili na kombinaci rehabilitace a relaxace. A po zážitcích v bazénu se slanou vodou v třeboňském Wellnesscentru Aqua viva rádi využijete i možnost ubytování!

Zobrazit celý popis
Streetparty na konec roku připravili ve Františkových Lázních
29. prosinec 2016 18:58

Streetparty na konec roku připravili ve Františkových Lázních

Františkovy Lázně
Františkovy Lázně jsou nejmenším z lázeňských měst tzv. západočeského lázeňského trojúhelníku. To jim však neubírá ani na kráse, ani na významu. 31.12.2016 se večer od 20.00 hodin rozjede městská silvestrovská zábava na Národní třídě pod fontánou ve Františkových Lázních. Na podiu se vystřídají kapely, například Quo Vadis, Beatles Revival a Kabát Revival se svými hity. Užijete si i stánkový prodej a spoustu další muziky!