Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Lázeňský dům Chopin Karlovy Vary

Lázeňský dům Chopin Karlovy Vary

Ubytování
Lázeňský dům Chopin nabízí komplexní služby v oblasti léčení nedaleko centra lázeňské části Karlových Varů, v sousedství pravoslavného kostela, od kolonád a pramenů cca 10 minut pěší chůze.
Budova lázeňského domu Chopin byla postavena na sklonku 19. století v nové městské čtvrti Westend. Roku 1895 byla vila přejmenována na vilu Chopin a předána k užívání Ludwigu Schäfflerovi, tehdejšímu starostovi Karlových Varů. Na budově se projevuje inspirace tvůrců ve středověké architektuře, což jsou věže se špičatými střechami, cimbuří a hrázděné zdivo. Lázeňský dům Chopin je čtyřpatrová budova umístěná v zahradě a jeho poloha v nádherném zalesněném prostředí skýtá velké možnosti ke krásným procházkám. V letních měsících je zde možnost klidného posezení na lavičkách v zeleni přímo před lázeňským domem.

Lázeňský dům Chopin nabízí ideální podmínky k léčení a relaxaci. V budově je výtah, internetový koutek, tělocvična s posilovacími přístroji a balneoprovoz. Za poplatek si můžete zapůjčit horské kolo a společenské hry. Lázeňský dům Chopin můžete také využít jen pro samotné ubytování nebo ubytování se snídaní při kratší návštěvě Karlových Varů.

V lázeňském domě Chopin je poskytována pod odborným dohledem lázeňského lékaře komplexní lázeňská péče. V budově jsou poskytovány vodoléčebné procedury bez využití minerální vody (uhličité, perličkové, vířivé koupele, podvodní masáže a skotské střiky), elektroléčba, rašelinové a parafangové zábaly, plynové injekce, irigace, inhalace, reflexní masáže i klasické masáže a pohybová terapie. Procedury a služby, které nenabízí přímo tento lázeňský dům je možné absolvovat v lázeňském domě Sadový Pramen (10 minut chůze).
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 3. 2017

Ubytování a restaurace v okolí

Lázeňský dům Sadový Pramen Karlovy Vary

Lázeňský dům Sadový Pramen Karlovy Vary

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Hotel Romance v Karlových Varech

Hotel Romance v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Grandhotel Pupp - komfort, který si zasloužíte!

Grandhotel Pupp - komfort, který si zasloužíte!

Karlovy Vary, Západočeské lázně