Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Grandhotel Pupp Karlovy Vary - vyzkoušejte de Luxe restaurace

Grandhotel Pupp Karlovy Vary - vyzkoušejte de Luxe restaurace

Zážitky
Uvažujete o uspořádání vaší rodinné oslavy v krásném prostředí Karlových Varů, klidného lázeňského města s unikátní atmosférou, a hledáte nejvyšší kvalitu ověřenou staletími? Ve všech restauracích Grandhotelu Pupp pro vás májí připraveny lahůdky české i mezinárodní kuchyně.

Grandhotel Pupp nabízí reprezentativní prostory a exkluzivní servis. Luxusní restaurace v neoklasickém stylu nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně.

Příjemné prostředí, podložené útulnými jídelními zákoutími, přímo vybízí k posezení a konzumaci vybraných pokrmů. O ty se zde stará zkušený tým kuchařů a číšníků. Nádherné prostředí je vhodné pro rodinné oslavy, svatební hostiny nebo posezení s přáteli.

Tradice Grandhotelu Pupp se začíná psát v roce 1701. Přes tři staletí slavné historie, výjimečných hostů a prvotřídních služeb dělá Grandhotel Pupp jedinečným v celosvětovém měřítku. Víte, že v proslulé kavárně Grandhotelu Pupp sedával také světoznámý skladatel Ludwig van Beethoven? Jeho genius loci se promítá v krásných zážitcích, které si hosté odvážejí. Mnoho z nich neodolá štědré pohostinnosti na dlouho a rádi se vrací v pravidelných návštěvách zpět.

Celý popis
Naposledy změněno: 15. 3. 2017
Lanová dráha Diana v Karlových Varech

Lanová dráha Diana v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Sady Karla IV. v Karlových Varech

Sady Karla IV. v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně

Ubytování a restaurace v okolí