Úvod > Aktivity & akce > Akce > Třeboň poetická

Třeboň poetická

Kdy 18. březen 2017 - 19. březen 2017 Hudební a divadelní akce
Nebojte se ukázat, co ve vás dřímá! Hrajete divadlo? Recitujete? Nebo snad máte pocit, že by vás toto mohlo zajímat, ale zatím jste nenašli dost odvahy to zkusit? Přesně pro vás je tu dvoudenní přehlídka divadla, poezie a uměleckého přednesu.
Divadlo J.K. Tyla v Třeboni o víkendu 18. a 19. března otevře široké veřejnosti. Přehlídka uměleckého přednesu a divadla, poezie je krajským kolem celostátní soutěže Wolkrův Prostějov. Třeboň poetická však není pouze o soutěžení. Odborná porota se po dobu konání přehlídky stává také rádci a pomocníky v začátcích. Lidé všech věkových kategorií mají možnost v příjemné atmosféře sdílet to, co mají rádi.
Podmínky účasti

Přehlídky se mohou zúčastnit soubory divadla poezie nebo sóloví recitátoři z celé České republiky, kteří ukončili 9. třídu ZŠ nebo odpovídající třídy víceletého gymnázia. Horní věková hranice není stanovena. Zájemci se mohou přihlásit do 26. února 2017 na níže uvedený email.

Při této příležitosti se bude také konat literární soutěžKdybych byl/a ptáček, nebyl by v tom háček. Soutěž je inspirovaná knihou O Holčičce s kouzelnýma nohama autorky Blanky Fišerové. Příspěvky nejsou limitované stylem, rozsahem ani věkem autora. Nenechte se ničím svazovat, jen ať se vaše fantazie prolétne! Svá díla označená jménem a věkem autora zasílejte do 12. 3. 2017 na níže uvedený email. V neděli 19. března v 16:30 budou v loutkovém divadle v Třeboni při autorském čtení pohádky O Holčičce s kouzelnýma nohama vylosovaní 3 výherci, kteří obdrží ceny přímo od autorky knihy Blanky Fišerové.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 2. 2017

Akce v okolí

28.10.
31.12.
Příběh města České Budějovice - výstava

Příběh města České Budějovice - výstava

České Budějovice, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí