Skiareály celá ČR

Nejlepší lyžařské areály ve všech horských oblastech, kde najdete jak prudké, tak pozvolně se svažující sjezdovky vhodné pro rodiny – to jsou naše zimní tipy na výlet. Díky lyžařským školičkám se tu i malí lyžaři budou cítit jako doma, zábavu pestří noční lyžování i občerstvení přímo u vleků.

Zimní dovolená na českých horách znamená nejen lyžování. Zima nabízí tolik možností jak si ji pohodově užít - při putování na sněžnicích, sáňkování, na bruslích nebo na saních tažených koňmi

S dětmi si užijete skvělé lyžování třeba ve Skiareálu Lipno anebo ve Ski areálu Monínec, pro všechny generace jsou určeny rovněž sjezdovky ve Ski areálu Čertova hora v Harrachově. Nejlepší lyžování na české straně Šumavy tradičně poskytuje Ski areál Špičák. Jen kousek od sebe leží dvě věhlasná střediska v Jeseníkách, Ski areál Kouty s první tuzemskou šestisedačkovou lanovkou a Praděd-Ovčárna na svazích Petrových kamenů (1 438 m), vůbec nejvýše položené lyžařské centrum v České republice.

Zobrazit celý popis
Finále Světového poháru ve freestyle snowboardingu se pojede ve Špindlu
16. březen 2017 14:00

Finále Světového poháru ve freestyle snowboardingu se pojede ve Špindlu

Špindlerův Mlýn
Největší snowboardový závod u nás se třetím rokem zařadil do světového poháru FIS ve slopestylu a slibuje tak jednu z nejlepších snowboardových akcí se skvělou atmosférou. Letos se ve Špindlerově Mlýně pojede již 10. jubilejní ročník. Tréninky začnou už 19. března, finálový závod pak startuje v sobotu 25. března 2017 a uvidíte na něm světovou snowboardovou elitu.
Ski areál Přívrat

Ski areál Přívrat

Přívrat, Východní Čechy
Ski areál Olešnice na Moravě

Ski areál Olešnice na Moravě

Olešnice, Jižní Morava