Úvod > Co chcete dělat? > Zimní sporty > Lyžařské školy a půjčovny

Lyžařské školy a půjčovny celá ČR

Když se krajina zachumlá do bílé peřiny, začněte plánovat výlety do hor. Pokud nemáte vlastní vybavení, nevadí! Všechny dobré lyžařské areály mají půjčovny lyžařského vybavení, lyžařské a snowboardové školy pro různé úrovně a věkové kategorie, nachystány jsou i programy pro rodiny s dětmi.

Příjemnou a zábavnou formu se naučíte ovládat lyže a snowboardy, zdokonalíte své dovednosti a získáte více jistoty na svahu

Lyžařské školky pro děti i školy pro velké snowboardisty a lyžaře najdete například na Šumavě v Lyžařském areálu Zadov, v Krušných horách v okolí Božího Daru a ve Ski centru Říčky v Orlických horách. Ve Skiparku Mladé Buky poblíž Trutnova mají navíc testovací centrum lyží, spousty zábavy po celý rok si užijete v kompletně vybaveném sportovním areálu HEIpark v Oderských vrších. Chcete něco neobvyklého? Objednejte si freeridové, lavinové, ledovcové či skalní kurzy, které připravuje Klub Alpy4000.

Zobrazit celý popis
Andělé, koledy i medovina vás o svátcích čekají na Stezce korunami stromů
16. prosinec 2016 15:00

Andělé, koledy i medovina vás o svátcích čekají na Stezce korunami stromů

Lipno nad Vltavou
Láká vás romantický výlet o Vánocích nebo pěkná procházka na Nový rok? Stezka korunami stromů Lipno, která je součástí Skiareálu Lipno, bude mít otevřeno i během vánočních svátků. Na 1. svátek vánoční tu pro vás připravili akci s názvem "Vánoční nadílka na Stezce korunami stromů", kdy tu potkáte od 12 do 14 hodin anděly, kteří budou nadělovat návštěvníkům malé dárky. Svá novoroční předsevzetí můžete stvrdit během tradičního výstupu 1. ledna 2017.
Ski areál Přívrat

Ski areál Přívrat

Přívrat, Východní Čechy
Ski areál Olešnice na Moravě

Ski areál Olešnice na Moravě

Olešnice, Jižní Morava
Ski Areál Troják

Ski Areál Troják

Rajnochovice, Východní Morava