Běžky celá ČR

Přinášíme skvělé tipy těm, kteří k lyžování a zimním radovánkám nepotřebují velké kopce. Předpisově upravené tratě pro běžecké lyžování, bílá stopa táhnoucí se od dálky a běžky, spokojeně klouzající krok za krokem. Bonusem navíc je čerstvý vzduch a nádherné výhledy na zasněženou krajinu.

Běh na lyžích je víc než jen sportovní disciplína, je to celá filozofie. Ten, kdo dá přednost běžkám před sjezdovkou, rozhodne se také pro klid namísto shonu

Magickým slovem pro všechny milovníky bílé stopy je magistrála, ať už vám nabídneme tu Beskydskou, Krušnohorskou nebo Jizerskou. Jejich společným znakem jsou desítky kilometrů upravovaných lyžařských běžeckých tras, dobré značení a možnost využití pro pěší turistiku v období, kdy neleží sníh. Pokud toužíte po sportovní výzvě, vydejte se ve stopách našeho fenomenálního závodníka na trať Lukáš Bauer Tour anebo na běžkařskou trasu, která vede z Červenohorského sedla přes chatu Švýcárnu na Praděd.

Zobrazit celý popis
Šumavský skimaraton se pojede za skvělých podmínek
22. únor 2017 16:48

Šumavský skimaraton se pojede za skvělých podmínek

Kvilda
Šumavský skimaraton je druhý největší lyžařský skimaraton v České republice. Je zároveň jediným českým závodem, který je dlouhodobě zařazen do prestižní evropské série Euroloppet. Svoji trasu si zde vybere úplně každý. Závody klasicky i volně, dětské závody i nezávodní vyjížďky na běžkách zdarma - Open jízdy. Letos se bude konat již 32. ročník. Pevnou součástí závodu se stal dlouhý závod volnou technikou (46 km).
Skiareál Neklid na Božím Daru

Skiareál Neklid na Božím Daru

Boží Dar, Západočeské lázně
Lyžařské středisko Pustevny

Lyžařské středisko Pustevny

Frenštát pod Radhoštěm, Severní Morava a Slezsko
Skiareál Benecko v Krkonoších

Skiareál Benecko v Krkonoších

Benecko, Krkonoše a Podkrkonoší
Relaxace v Horní Blatné - běžky - kola - kultura

Relaxace v Horní Blatné - běžky - kola - kultura

Horní Blatná, Západočeské lázně