Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Netradiční prohlídky

Netradiční prohlídky celá ČR

Vypravte se na netradiční prohlídky a užijte si zámky, jimiž vás provedou udatní rytíři či krásné dámy, strašidelný hrad plný hrůzných přízraků, park plný kouzelných miniaturních staveb anebo toulky středověkými uličkami se strašidly v patách!

Chcete tip na opravdu zajímavý výlet pro celou rodinu? Vyzkoušejte neobvyklé zážitky a prohlídky Kudy z nudy!

Bohaté uplatnění v netradičních kratochvílích našly zejména bájné přízraky z pověstí a pohádek, ať už je řeč o tajuplných nočních prohlídkách hradu a zámku Jindřichův Hradec nebo o příbězích, které prožijete v křivolakých uličkách Českého Krumlova. Kdo se chce opravdu bát, ten by měl navštívit strašidelný zámek Draxmoor! Naopak mírumilovná atmosféra vás obklopí v pelhřimovském Muzeu rekordů a kuriozit, při plavbě romantickými soutěskami řeky Kamenice anebo v parku miniatur v Mariánských Lázních.

Zobrazit celý popis
Navštivte s námi velikonoční Hrádek u Nechanic, letos slaví 160 let od dostavby
28. březen 2017 11:32

Navštivte s námi velikonoční Hrádek u Nechanic, letos slaví 160 let od dostavby

Nechanice
Navštivte romantický zámek, kde se natáčely pohádky Princ a Večernice, Anička s lískovými oříšky, Elixír a Halíbela, Fišpánská jablíčka nebo slavné celovečerní filmy, televizní inscenace a seriály jako např. Atentát, Hotel pro cizince, Kulhavý ďábel, Jana Eyrová, Náhrdelník, Dobrodružství kriminalistiky, Mandragora, Panství, Tmavomodrý svět, Andělská tvář a další. Velikonoční výzdobou láká návštěvníky od 8. do 17. dubna zámek Hrádek u Nechanic. Připomínka velikonočních tradic v historickém zámeckém prostředí - vše o Velikonocích se dozvíte ve svátečně vyzdobené expozici. O Velikonocích bude opět zpřístupněna i zámecká kuchyně, kde můžete ochutnat originální Sváteční zámecký likér!
Baťa - švec pro celý svět

Baťa - švec pro celý svět

Zlín, Východní Morava
Hrad a pevnost Špilberk v Brně

Hrad a pevnost Špilberk v Brně

Brno-střed, Jižní Morava
Army Park Ořechov - muzeum

Army Park Ořechov - muzeum

Ořechov, Jižní Morava