Kurzy celá ČR

Hledáte zábavu pro sebe, pro partu přátel nebo pro celou rodinu? Pak vyzkoušejte některý z kurzů – a že je z čeho vybírat! U nás najdete například kurzy vaření, fotografování, paraglidingu či skalního lezení, výtvarné, taneční či golfové kurzy, kurzy jízd na koni, na lyžích i v bikeparku.

Se zážitkovými kurzy zjistíte, že nic není tak těžké, jak se na první pohled zdá. Naučíte se kreslit, zpívat, připravovat gurmánské speciality nebo okusíte netradiční sport

Koho baví fotografování, ten si své dovednosti může vyzkoušet na které z fotografických dílen, při nichž se naučíte vidět České Švýcarsko v obrazech. Krátké i několikadenní kurzy tradičních řemesel připravili na statku Bernard v Královském Poříčí, v Hradci Králové se stanete mistry floristiky a pro všechny nadšené budoucí vodáky a horolezce jsou určeny outdoorové kurzy v Českém ráji. A pokud vás snad láká cirkusové umění, objednejte se na kurzy žonglování, závěsné či jevištní akrobacie!

Zobrazit celý popis
V Zoo Praha si můžete vyrobit adventní věnec
18. listopad 2015 9:41

V Zoo Praha si můžete vyrobit adventní věnec

Praha 7
Vánoce se blíží a s nimi i období adventu s tradiční dekorací bytu, adventním věncem. Uvažujete o tom, že si letos ten svůj adventní věnec vyrobíte vlastnoručně? Je to snadné… stačí se v sobotu 22. nebo 29. listopadu vydat do pražské zoo a navštívit Adventní dílny!