Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Vodní sporty a koupání

Vodní sporty a koupání celá ČR

Průzračná voda a písčité pláže jsou príma, ale když vám obyčejné cachtání nestačí, využijte některý z našich tipů. Co třeba vodní trampolíny, skluzavky, tobogány, šlapadla a nejrůznější atrakce? Nebo vyzkoušíte potápění do chladivých hlubin, vodní lyžování a pak výlet po řece na vodním skútru?

Kde se v horkém létě osvěžit? V zatopeném lomu, v řece, v rybníku nebo na veřejném koupališti?

Každé místo má nějaká plus a nej: Kamencové jezero u Chomutova báječně čistou vodu po celou sezónu, Máchovo jezero krásné okolí a přírodnímu koupališti Michal se ne nadarmo říká Sokolovské moře – je rozlehlé a nabízí spousty atrakcí. Velké oblibě se kvůli jachtaření a windsurfingu těší přehrady Slapy a Slezská Harta; a kdo hledá vody obohacené bublinkami a minerály, hýčkající tělo i duši, na toho čeká jedinečné venkovní termální koupaliště ve Velkých Losinách.

Zobrazit celý popis
Ukončení vodácké sezony spojené se zamykáním Opatovického kanálu láká na Pardubicko
19. říjen 2016 8:35

Ukončení vodácké sezony spojené se zamykáním Opatovického kanálu láká na Pardubicko

Opatovice nad Labem
Máte cestu okolo Pardubic a přemýšlíte jak naložit s podzimním víkendem? Vyrazte na letošní poslední organizované splutí Opatovického kanálu, které můžete zpestřit návštěvou slatinných lázní a prohlídkou lázeňského města Lázně Bohdaneč. Na tradiční výlov Bohdanečského rybníka můžete zavítat o týden později. Koná se v pátek 28. 10. od 7:30 do 15:00 a v sobotu 29. 10. od 7:30 do 12:00. Letos poprvé výlov potrvá dva dny.